پرواز
تهران استکهلم

از نرخ های مخصوص لذت ببرید

استکهلم Information

Image

پرواز ارزان از تهران به استکهلم - همین امروز رزرو کنید


پرواز خود را از تهران به استکهلم با هواپیمایی لوفت هانزا رزرو و از بزرگترین شهر سوئد بازدید کنید.استکهلم یکی اززیباترین پایتخت های اروپایی است که در کنار جزایر فراوان و در حایشه دریای بالتیک و دریاچه ملارن قرار دارد.اکتشاف شهر استکهلم را از محله قدیمی آن شروع کنید که دارای میراث فرهنگی بسیار ارزشمندی میباشد. از قصر سلطنتی، کلیسای جامع استکهلم و موزه نوبل نیز میتوان به عنوان جاذبه های توریستی استکهلم یاد کرد. برای نوشیدن چای ایرانی میتوانید به چایخانه معروف در این شهر مراجعه فرمایید. سوئد به خاطر هنر طراحی نیز مشهور شده است. فرصت بازدید از استودیوهای طراحی این شهر را از دست ندهید. سفر خود را با بازدید از محله باشکوه اوسترمالم و بوتیک های آنتیک آن شروع کنید. پرواز خود را به استکهلم رزرو کنید و از اقامت در این شهر جالب لذت ببرید.

آب و هوا استکهلم

  امروز پنج شنبه جمعه شنبه
25°C

امروز
25°C | 13°C 29°C | 15°C 29°C | 17°C 29°C | 17°C

پروازهای بیشتر به اروپا

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

 

Lufthansa Booking on hold

رزرو با مهلت پرداخت

از امروز میتوانید پرواز دلخواه خود را با ضمانت نرخی رزرو کرده و مبلغ بلیط را سه روز بعد پرداخت نمایید .
اطلاعات تکمیلی در خصوص رزرویشن با ضمانت نرخی

Lufthansa Check-In Service

چک-این آنلاین

از 23 ساعت مانده به پرواز: به راحتی از طریق آنلاین چک-این صندلی دلخواه خود را انتخاب و کارت پرواز را چاپ کنید .
چک-این آنلاین

Lufthansa Rebooking

تغییر تاریخ پرواز

از این پس اگر شما بلیط خود را با کارت اعتباری از سایت lufthansa.com خریداری نمایید، میتوانید بلیط مذکور را تا یک ساعت مانده به پرواز به صورت آنلاین تغییر دهید .
تغییر تاریخ پرواز

پرواز خود را به استکهلم با لوفت هانزا رزرو کنید

حتی اگر قصد سفر به استکهلم ر ا ندارید، لوفت هانزا به مقاصد گوناگونی در اروپا، آفریقا و آسیا پرواز میکند. به همین خاطر مسافران میتوانند از سفرهای طولانی تر به مقاصد ناشناخته و دور لذت ببرند . همینطور میتوانید یک آخر هفته را با سفر کوتاهی به قصد خرید سپری کنید و یا دیداری کوتاه با دوستان و یا اعضای خانواده داشته باشید. در مورد مقدار بار مجاز خود اطلاعات کسب کنید. از مقاصد پروازی ما مطلع شوید و یا دیدگاه خود را در این باره بنویسید .

Flights

Travel with children
Search with more options
PLNR_951352
PLNR_951361

* Economy Class return including taxes, fees and charges