• Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • فرودگاه های مبدا و مقصد نمی توانند یکی باشند. لطفا ورودی خود را اصلاح کنید.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children

پرواز ارزان تهران استکهلم

با لوفت هانزا پروازهای مناسب را امروز رزرو کنید

Lufthansa

از 527 $*

سایر پروازهای بین المللی

اطلاعات پرواز استکهلم

پرواز ارزان از تهران به استکهلم - همین امروز رزرو کنید

پرواز خود را از تهران به استکهلم با هواپیمایی لوفت هانزا رزرو و از بزرگترین شهر سوئد بازدید کنید.استکهلم یکی اززیباترین پایتخت های اروپایی است که در کنار جزایر فراوان و در حایشه دریای بالتیک و دریاچه ملارن قرار دارد.اکتشاف شهر استکهلم را از محله قدیمی آن شروع کنید که دارای میراث فرهنگی بسیار ارزشمندی میباشد. از قصر سلطنتی، کلیسای جامع استکهلم و موزه نوبل نیز میتوان به عنوان جاذبه های توریستی استکهلم یاد کرد. برای نوشیدن چای ایرانی میتوانید به چایخانه معروف در این شهر مراجعه فرمایید. سوئد به خاطر هنر طراحی نیز مشهور شده است. فرصت بازدید از استودیوهای طراحی این شهر را از دست ندهید. سفر خود را با بازدید از محله باشکوه اوسترمالم و بوتیک های آنتیک آن شروع کنید. پرواز خود را به استکهلم رزرو کنید و از اقامت در این شهر جالب لذت ببرید.

آب و هوا in استکهلم

 • آب و هوا امروز
  امروز
  7°C
  /
  4°C
 • سه شنبه
  آب و هوا سه شنبه
  5°C
  /
  1°C
 • چهار شنبه
  آب و هوا چهار شنبه
  5°C
  /
  0°C
 • پنج شنبه
  آب و هوا پنج شنبه
  7°C
  /
  1°C

پرواز به اروپا

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

خدمات آنلاین لوفت هانزا

حال پرواز خود را با نرخ گارانتی رزرو کرده اید و طی مدت 48 ساعت آینده فرصت دارید تا نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایید.

از حالا به بعد در صورتی که رزرو خود را در LH.com گرفته اید می توانید نسبت به تغییر آن تا یک ساعت قبل از پرواز اقدام نمایید.

تا 23 ساعت قبل از پرواز می توانید به راحتی مراحل پذیرش خود را بصورت آنلاین انجام داده، صندلی مورد نظرتان را انتخاب و نسخه ای از کارت پرواز خود را چاپ کنید.

با لوفت هانزا پرواز خود را به استکهلم رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به استکهلم، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.

* Economy Class return flights including taxes, fees and charges. The number of passengers and travel dates can be modified on the following page by using the modify functionality at the top. All shown fares are round-trip (unless otherwise indicated) per passenger and include taxes and fees. As all data is updated based on a daily frequency, it can occur that the shown fare deviates from the available fares at the time of the booking request based on the available seats and fares. Additional baggage fees may apply.