Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • فرودگاه های مبدا و مقصد نمی توانند یکی باشند. لطفا ورودی خود را اصلاح کنید.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

پرواز ارزان تهران استکهلم

با لوفت هانزا پروازهای مناسب را امروز رزرو کنید

اطلاعات پرواز استکهلم

پرواز ارزان از تهران به استکهلم - همین امروز رزرو کنید

پرواز خود را از تهران به استکهلم با هواپیمایی لوفت هانزا رزرو و از بزرگترین شهر سوئد بازدید کنید.استکهلم یکی اززیباترین پایتخت های اروپایی است که در کنار جزایر فراوان و در حایشه دریای بالتیک و دریاچه ملارن قرار دارد.اکتشاف شهر استکهلم را از محله قدیمی آن شروع کنید که دارای میراث فرهنگی بسیار ارزشمندی میباشد. از قصر سلطنتی، کلیسای جامع استکهلم و موزه نوبل نیز میتوان به عنوان جاذبه های توریستی استکهلم یاد کرد. برای نوشیدن چای ایرانی میتوانید به چایخانه معروف در این شهر مراجعه فرمایید. سوئد به خاطر هنر طراحی نیز مشهور شده است. فرصت بازدید از استودیوهای طراحی این شهر را از دست ندهید. سفر خود را با بازدید از محله باشکوه اوسترمالم و بوتیک های آنتیک آن شروع کنید. پرواز خود را به استکهلم رزرو کنید و از اقامت در این شهر جالب لذت ببرید.

آب و هوا in استکهلم

پرواز به اروپا

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

با لوفت هانزا پرواز خود را به استکهلم رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به استکهلم، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.