• Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

پرواز ارزان تهران سان فرانسیسکو

با لوفت هانزا پروازهای مناسب را امروز رزرو کنید

Lufthansa

اطلاعات پرواز سان فرانسیسکو

پروازهای ارزان تهران سان فرانسیسکو

از نرخ های ارزان در پروازهای تهران سان فرانسیسکو بهره مند شوید. پل مشهور گلدن گیت، نماد بین المللی سان فرانسیسکو در مرکز شهر را از نزدیک ببینید. در خیابان های دوست داشتنی و هیجان انگیز این شهر قدم بزنید و در زندگی شبانه این شهر محصور شوید. ذائقه چشایی خود را در معرض تجربه جدیدی قراردهید و در رستوران های مجلل و یا غذاخوری های خیابانی سان فرانسیسکو به صرف غذا بنشینید.همین امروز پرواز خود را با هواپیمایی لوفت هانزا رزرو نمایید و از نرخ های ارزان ما به شهر آفتابی و باشکوه سان فرانسیسکو بهره ببرید.

آب و هوا in سان فرانسیسکو

 • آب و هوا امروز
  امروز
  24°C
  /
  12°C
 • دو شنبه
  آب و هوا دو شنبه
  23°C
  /
  13°C
 • سه شنبه
  آب و هوا سه شنبه
  18°C
  /
  13°C
 • چهار شنبه
  آب و هوا چهار شنبه
  17°C
  /
  12°C

پروازهای بین المللی

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

حال پرواز خود را با نرخ گارانتی رزرو کرده اید و طی مدت 48 ساعت آینده فرصت دارید تا نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایید.

از حالا به بعد در صورتی که رزرو خود را در LH.com گرفته اید می توانید نسبت به تغییر آن تا یک ساعت قبل از پرواز اقدام نمایید.

تا 23 ساعت قبل از پرواز می توانید به راحتی مراحل پذیرش خود را بصورت آنلاین انجام داده، صندلی مورد نظرتان را انتخاب و نسخه ای از کارت پرواز خود را چاپ کنید.

با لوفت هانزا پرواز خود را به سان فرانسیسکو رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به سان فرانسیسکو، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.