پرواز
تهران سان فرانسیسکو

از نرخ های مخصوص لذت ببرید

سان فرانسیسکو Information

Image

پروازهای ارزان تهران سان فرانسیسکو


از نرخ های ارزان در پروازهای تهران سان فرانسیسکو بهره مند شوید. پل مشهور گلدن گیت، نماد بین المللی سان فرانسیسکو در مرکز شهر را از نزدیک ببینید. در خیابان های دوست داشتنی و هیجان انگیز این شهر قدم بزنید و در زندگی شبانه این شهر محصور شوید. ذائقه چشایی خود را در معرض تجربه جدیدی قراردهید و در رستوران های مجلل و یا غذاخوری های خیابانی سان فرانسیسکو به صرف غذا بنشینید.همین امروز پرواز خود را با هواپیمایی لوفت هانزا رزرو نمایید و از نرخ های ارزان ما به شهر آفتابی و باشکوه سان فرانسیسکو بهره ببرید.

آب و هوا سان فرانسیسکو

  امروز پنج شنبه جمعه شنبه
21°C

امروز
21°C | 16°C 21°C | 16°C 22°C | 16°C 23°C | 17°C

پروازهای بین المللی به مقاصد دیگر

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

 

Lufthansa Booking on hold

رزرو با مهلت پرداخت

از امروز میتوانید پرواز دلخواه خود را با ضمانت نرخی رزرو کرده و مبلغ بلیط را سه روز بعد پرداخت نمایید .
اطلاعات تکمیلی در خصوص رزرویشن با ضمانت نرخی

Lufthansa Check-In Service

چک-این آنلاین

از 23 ساعت مانده به پرواز: به راحتی از طریق آنلاین چک-این صندلی دلخواه خود را انتخاب و کارت پرواز را چاپ کنید .
چک-این آنلاین

Lufthansa Rebooking

تغییر تاریخ پرواز

از این پس اگر شما بلیط خود را با کارت اعتباری از سایت lufthansa.com خریداری نمایید، میتوانید بلیط مذکور را تا یک ساعت مانده به پرواز به صورت آنلاین تغییر دهید .
تغییر تاریخ پرواز

پرواز خود را به سان فرانسیسکو با لوفت هانزا رزرو کنید

حتی اگر قصد سفر به سان فرانسیسکو ر ا ندارید، لوفت هانزا به مقاصد گوناگونی در اروپا، آفریقا و آسیا پرواز میکند. به همین خاطر مسافران میتوانند از سفرهای طولانی تر به مقاصد ناشناخته و دور لذت ببرند . همینطور میتوانید یک آخر هفته را با سفر کوتاهی به قصد خرید سپری کنید و یا دیداری کوتاه با دوستان و یا اعضای خانواده داشته باشید. در مورد مقدار بار مجاز خود اطلاعات کسب کنید. از مقاصد پروازی ما مطلع شوید و یا دیدگاه خود را در این باره بنویسید .

Flights

Travel with children
Search with more options
PLNR_951352
PLNR_951361

* Economy Class return including taxes, fees and charges