پرواز
تهران رم

از نرخ های مخصوص لذت ببرید

رم Information

Image

رزرو پرواز ارزان قیمت تهران رم


همین حالا از نرخ های ویژه و ارزان قیمت لوفت هانزا از تهران به رم بهره مند شوید. تاریخ پرشکوه این شهر باستانی را با بازدید از کلوسئوم و پانتئون تجربه نمایید. با کمک این نرخ های ویژه از تپه ی پلاتین دیدن فرمایید. به رستوران های پرشمار این شهر سری بزنید و از غذاهای مطبوع و منحصر به فرد ایتالیایی لذت ببرید. از نمایشگاه های هنری این شهر بازدید به عمل آورید و با چهره فرهنگی این شهر زیبا آشنا شوید.با نرخ های ویژه لوفت هانزا پروازی مقرون به صرفه، ایمن و راحت را از تهران به ایتالیا(رم) تجربه نمایید.

آب و هوا رم

  امروز پنج شنبه جمعه شنبه
34°C

امروز
34°C | 22°C 32°C | 22°C 34°C | 22°C 35°C | 22°C

پروازهای بیشتر به اروپا

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

 

Lufthansa Booking on hold

رزرو با مهلت پرداخت

از امروز میتوانید پرواز دلخواه خود را با ضمانت نرخی رزرو کرده و مبلغ بلیط را سه روز بعد پرداخت نمایید .
اطلاعات تکمیلی در خصوص رزرویشن با ضمانت نرخی

Lufthansa Check-In Service

چک-این آنلاین

از 23 ساعت مانده به پرواز: به راحتی از طریق آنلاین چک-این صندلی دلخواه خود را انتخاب و کارت پرواز را چاپ کنید .
چک-این آنلاین

Lufthansa Rebooking

تغییر تاریخ پرواز

از این پس اگر شما بلیط خود را با کارت اعتباری از سایت lufthansa.com خریداری نمایید، میتوانید بلیط مذکور را تا یک ساعت مانده به پرواز به صورت آنلاین تغییر دهید .
تغییر تاریخ پرواز

پرواز خود را به رم با لوفت هانزا رزرو کنید

حتی اگر قصد سفر به رم ر ا ندارید، لوفت هانزا به مقاصد گوناگونی در اروپا، آفریقا و آسیا پرواز میکند. به همین خاطر مسافران میتوانند از سفرهای طولانی تر به مقاصد ناشناخته و دور لذت ببرند . همینطور میتوانید یک آخر هفته را با سفر کوتاهی به قصد خرید سپری کنید و یا دیداری کوتاه با دوستان و یا اعضای خانواده داشته باشید. در مورد مقدار بار مجاز خود اطلاعات کسب کنید. از مقاصد پروازی ما مطلع شوید و یا دیدگاه خود را در این باره بنویسید .

Flights

Travel with children
Search with more options
PLNR_951352
PLNR_951361

* Economy Class return including taxes, fees and charges