• Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children

پرواز ارزان تهران رم

با لوفت هانزا پروازهای مناسب را امروز رزرو کنید

Lufthansa

اطلاعات پرواز رم

رزرو پرواز ارزان قیمت تهران رم

همین حالا از نرخ های ویژه و ارزان قیمت لوفت هانزا از تهران به رم بهره مند شوید. تاریخ پرشکوه این شهر باستانی را با بازدید از کلوسئوم و پانتئون تجربه نمایید. با کمک این نرخ های ویژه از تپه ی پلاتین دیدن فرمایید. به رستوران های پرشمار این شهر سری بزنید و از غذاهای مطبوع و منحصر به فرد ایتالیایی لذت ببرید. از نمایشگاه های هنری این شهر بازدید به عمل آورید و با چهره فرهنگی این شهر زیبا آشنا شوید.با نرخ های ویژه لوفت هانزا پروازی مقرون به صرفه، ایمن و راحت را از تهران به ایتالیا(رم) تجربه نمایید.

آب و هوا in رم

 • آب و هوا امروز
  امروز
  13°C
  /
  7°C
 • شنبه
  آب و هوا شنبه
  13°C
  /
  7°C
 • یکشنبه
  آب و هوا یکشنبه
  17°C
  /
  10°C
 • دو شنبه
  آب و هوا دو شنبه
  19°C
  /
  12°C

پرواز به اروپا

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

حال پرواز خود را با نرخ گارانتی رزرو کرده اید و طی مدت 48 ساعت آینده فرصت دارید تا نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایید.

از حالا به بعد در صورتی که رزرو خود را در LH.com گرفته اید می توانید نسبت به تغییر آن تا یک ساعت قبل از پرواز اقدام نمایید.

تا 23 ساعت قبل از پرواز می توانید به راحتی مراحل پذیرش خود را بصورت آنلاین انجام داده، صندلی مورد نظرتان را انتخاب و نسخه ای از کارت پرواز خود را چاپ کنید.

با لوفت هانزا پرواز خود را به رم رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به رم، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.