Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • فرودگاه های مبدا و مقصد نمی توانند یکی باشند. لطفا ورودی خود را اصلاح کنید.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

پرواز ارزان تهران رم

با لوفت هانزا پروازهای مناسب را امروز رزرو کنید


از 514 $*

اطلاعات پرواز رم

رزرو پرواز ارزان قیمت تهران رم

همین حالا از نرخ های ویژه و ارزان قیمت لوفت هانزا از تهران به رم بهره مند شوید. تاریخ پرشکوه این شهر باستانی را با بازدید از کلوسئوم و پانتئون تجربه نمایید. با کمک این نرخ های ویژه از تپه ی پلاتین دیدن فرمایید. به رستوران های پرشمار این شهر سری بزنید و از غذاهای مطبوع و منحصر به فرد ایتالیایی لذت ببرید. از نمایشگاه های هنری این شهر بازدید به عمل آورید و با چهره فرهنگی این شهر زیبا آشنا شوید.با نرخ های ویژه لوفت هانزا پروازی مقرون به صرفه، ایمن و راحت را از تهران به ایتالیا(رم) تجربه نمایید.

آب و هوا in رم

پرواز به اروپا

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

با لوفت هانزا پرواز خود را به رم رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به رم، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.

* Economy Class return flights including taxes, fees and charges. The number of passengers and travel dates can be modified on the following page by using the modify functionality at the top. All shown fares are round-trip (unless otherwise indicated) per passenger and include taxes and fees. As all data is updated based on a daily frequency, it can occur that the shown fare deviates from the available fares at the time of the booking request based on the available seats and fares. Additional baggage fees may apply.