• Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • The departure and arrival airports cannot be the same. Please correct your entry.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

پرواز ارزان تهران اسلو

با لوفت هانزا پروازهای مناسب را امروز رزرو کنید

Lufthansa

اطلاعات پرواز اسلو

رزرو پروازهای ارزان قیمت از تهران به اسلو

به همراه عزیزانتان به شهر اسلو سفر کنید و اوقات خوشی را در آنجا داشته باشید. لوفت هانزا ارائه کننده ی نرخ های جذاب برای پرواز از تهران به اسلو میباشد. اسلو یک شهر بین المللی در نروژ است که به خاطر داشتن قلعه های قدیمی، پیست های اسکی، گالری های هنری و پارک های بتنی شهرت فراوانی یافته است. در این شهر از موزه هنرهای مدرن استروپ دیدن کنید. گالری های هنر معاصر، مجسمه های باشکوه و نقاشی های نایاب شما را مجذوب خواهند کرد. نرخ های ویژه و ارزان قیمت از تهران به نروژ را از دست ندهید. دوست داران هیجان و طبیعت حتما باید سری به پیست اسکی تریوان بزنند. ارتفاع این پیست به بیش از 1000 متر میرسد و به همین خاطر کودکان و بزرگسالان عاشق آن خواهند شد.با لوفت هانزا از تهران به اسلو پرواز کنید و برای خود و عزیزانتان تعطیلات غافلگیر کننده ای را رقم بزنید.

آب و هوا in اسلو

 • آب و هوا امروز
  امروز
  16°C
  /
  9°C
 • پنج شنبه
  آب و هوا پنج شنبه
  19°C
  /
  8°C
 • جمعه
  آب و هوا جمعه
  20°C
  /
  9°C
 • شنبه
  آب و هوا شنبه
  16°C
  /
  11°C

پرواز به اروپا

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

حال پرواز خود را با نرخ گارانتی رزرو کرده اید و طی مدت 48 ساعت آینده فرصت دارید تا نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایید.

از حالا به بعد در صورتی که رزرو خود را در LH.com گرفته اید می توانید نسبت به تغییر آن تا یک ساعت قبل از پرواز اقدام نمایید.

تا 23 ساعت قبل از پرواز می توانید به راحتی مراحل پذیرش خود را بصورت آنلاین انجام داده، صندلی مورد نظرتان را انتخاب و نسخه ای از کارت پرواز خود را چاپ کنید.

با لوفت هانزا پرواز خود را به اسلو رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به اسلو، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.

* Economy Class return flights including taxes, fees and charges. The number of passengers and travel dates can be modified on the following page by using the modify functionality at the top. All shown fares are round-trip (unless otherwise indicated) per passenger and include taxes and fees. As all data is updated based on a daily frequency, it can occur that the shown fare deviates from the available fares at the time of the booking request based on the available seats and fares. Additional baggage fees may apply.