Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • فرودگاه های مبدا و مقصد نمی توانند یکی باشند. لطفا ورودی خود را اصلاح کنید.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

پرواز ارزان تهران نیویورک

با لوفت هانزا پروازهای مناسب را امروز رزرو کنید

اطلاعات پرواز نیویورک

پرواز ارزان تهران نیویورک - رزرو پرواز

قیمت های بسیار ارزان ما از تهران به نیویورک شما را قادر میسازند که زندگی در شهر بی نظیر نیویورک را با پرداخت مبلغ اندکی تجربه نمایید. وقتی در نیویورک هستید بازدید از ساختمان امپایر استیت را از دست ندهید. وقتی به بالای این آسمان خراش معروف بروید میتوانید از منظره های تماشایی این شهر لذت ببرید. برای دین مجسمه باشکوه آزادی بهتر است که سفر آبی کوتاهی را در بندر نیویورک برنامه ریزی کنید. اگر قصد استراحت و گذراندن اوقات آرامی را دارید، سنترال پارک گزینه ی ایده آلی برای شما خواهد بود. در این پارک میتوانید از پیاده روی و قایق سواری لذت ببرید.پرواز خود را از تهران به نیویورک با لوفت هانزا رزرو کنید و از این نرخ های استثنایی و ویژه بهره مند شوید.

آب و هوا in نیویورک

پروازهای بین المللی

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

با لوفت هانزا پرواز خود را به نیویورک رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به نیویورک، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.