پرواز
تهران نیویورک

از نرخ های مخصوص لذت ببرید

نیویورک Information

Image

پرواز ارزان تهران نیویورک - رزرو پرواز


قیمت های بسیار ارزان ما از تهران به نیویورک شما را قادر میسازند که زندگی در شهر بی نظیر نیویورک را با پرداخت مبلغ اندکی تجربه نمایید. وقتی در نیویورک هستید بازدید از ساختمان امپایر استیت را از دست ندهید. وقتی به بالای این آسمان خراش معروف بروید میتوانید از منظره های تماشایی این شهر لذت ببرید. برای دین مجسمه باشکوه آزادی بهتر است که سفر آبی کوتاهی را در بندر نیویورک برنامه ریزی کنید. اگر قصد استراحت و گذراندن اوقات آرامی را دارید، سنترال پارک گزینه ی ایده آلی برای شما خواهد بود. در این پارک میتوانید از پیاده روی و قایق سواری لذت ببرید.پرواز خود را از تهران به نیویورک با لوفت هانزا رزرو کنید و از این نرخ های استثنایی و ویژه بهره مند شوید.

آب و هوا نیویورک

  امروز شنبه یکشنبه دو شنبه
26°C

امروز
26°C | 19°C 24°C | 20°C 28°C | 19°C 29°C | 22°C

پروازهای بین المللی به مقاصد دیگر

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

 

Lufthansa Booking on hold

رزرو با مهلت پرداخت

از امروز میتوانید پرواز دلخواه خود را با ضمانت نرخی رزرو کرده و مبلغ بلیط را سه روز بعد پرداخت نمایید .
اطلاعات تکمیلی در خصوص رزرویشن با ضمانت نرخی

Lufthansa Check-In Service

چک-این آنلاین

از 23 ساعت مانده به پرواز: به راحتی از طریق آنلاین چک-این صندلی دلخواه خود را انتخاب و کارت پرواز را چاپ کنید .
چک-این آنلاین

Lufthansa Rebooking

تغییر تاریخ پرواز

از این پس اگر شما بلیط خود را با کارت اعتباری از سایت lufthansa.com خریداری نمایید، میتوانید بلیط مذکور را تا یک ساعت مانده به پرواز به صورت آنلاین تغییر دهید .
تغییر تاریخ پرواز

پرواز خود را به نیویورک با لوفت هانزا رزرو کنید

حتی اگر قصد سفر به نیویورک ر ا ندارید، لوفت هانزا به مقاصد گوناگونی در اروپا، آفریقا و آسیا پرواز میکند. به همین خاطر مسافران میتوانند از سفرهای طولانی تر به مقاصد ناشناخته و دور لذت ببرند . همینطور میتوانید یک آخر هفته را با سفر کوتاهی به قصد خرید سپری کنید و یا دیداری کوتاه با دوستان و یا اعضای خانواده داشته باشید. در مورد مقدار بار مجاز خود اطلاعات کسب کنید. از مقاصد پروازی ما مطلع شوید و یا دیدگاه خود را در این باره بنویسید .

Flights

Travel with children
Search with more options
PLNR_951352
PLNR_951361

* Economy Class return including taxes, fees and charges