پرواز
تهران مونیخ

از نرخ های مخصوص لذت ببرید

مونیخ Information

Image

پروازهای ارزان از تهران به مونیخ - رزرو پرواز


هم اکنون میتوانید از نرخ های ویژه و ارزان قیمت از تهران به مونیخ بهره مند شوید. به مونیخ بروید و دیدنی های میدان مرکزی شهر مارین پلاتز را اکتشاف کنید.از آنجا میتوانید مناظر بسیار دیدنی و قدیمی ای را مشاهده فرمایید. از آن جمله میتوان به بنای یادبودی اشاره کرد که به مناسبت پایان اشغال شهر توسط سوئدی ها در جنگ سی ساله ساخته شده است. از دیگر بناهای مشهور میتوان به کلیسای کاتولیک فراون کیرشه اشاره کرد که به عنوان بزرگترین کلیسای شهر شناخته میشود.این کلیسا به خاطر برج های دوقلوی خود زبانزد است که از بالای آن میتوان مناظر نفس گیری را تماشا کرد. وقتی در مونیخ هستید میتوانید از باغ انگلیسی که بزرگترین پارک عمومی این شهر است دیدن کرد. پرواز تهران به مونیخ را همین حالا با لوفت هانزا رزرو کنید و از نرخ های ویژه ما بهره مند شوید.

آب و هوا مونیخ

  امروز جمعه شنبه یکشنبه
33°C

امروز
33°C | 17°C 34°C | 18°C 36°C | 19°C 36°C | 20°C

پروازهای بیشتر به آلمان

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

 

Lufthansa Booking on hold

رزرو با مهلت پرداخت

از امروز میتوانید پرواز دلخواه خود را با ضمانت نرخی رزرو کرده و مبلغ بلیط را سه روز بعد پرداخت نمایید .
اطلاعات تکمیلی در خصوص رزرویشن با ضمانت نرخی

Lufthansa Check-In Service

چک-این آنلاین

از 23 ساعت مانده به پرواز: به راحتی از طریق آنلاین چک-این صندلی دلخواه خود را انتخاب و کارت پرواز را چاپ کنید .
چک-این آنلاین

Lufthansa Rebooking

تغییر تاریخ پرواز

از این پس اگر شما بلیط خود را با کارت اعتباری از سایت lufthansa.com خریداری نمایید، میتوانید بلیط مذکور را تا یک ساعت مانده به پرواز به صورت آنلاین تغییر دهید .
تغییر تاریخ پرواز

پرواز خود را به مونیخ با لوفت هانزا رزرو کنید

حتی اگر قصد سفر به مونیخ ر ا ندارید، لوفت هانزا به مقاصد گوناگونی در اروپا، آفریقا و آسیا پرواز میکند. به همین خاطر مسافران میتوانند از سفرهای طولانی تر به مقاصد ناشناخته و دور لذت ببرند . همینطور میتوانید یک آخر هفته را با سفر کوتاهی به قصد خرید سپری کنید و یا دیداری کوتاه با دوستان و یا اعضای خانواده داشته باشید. در مورد مقدار بار مجاز خود اطلاعات کسب کنید. از مقاصد پروازی ما مطلع شوید و یا دیدگاه خود را در این باره بنویسید .

Flights

Travel with children
Search with more options
PLNR_951352
PLNR_951361

* Economy Class return including taxes, fees and charges