Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • فرودگاه های مبدا و مقصد نمی توانند یکی باشند. لطفا ورودی خود را اصلاح کنید.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

پرواز ارزان تهران مونیخ

با لوفت هانزا پروازهای مناسب را امروز رزرو کنید

اطلاعات پرواز مونیخ

پروازهای ارزان از تهران به مونیخ - رزرو پرواز

هم اکنون میتوانید از نرخ های ویژه و ارزان قیمت از تهران به مونیخ بهره مند شوید. به مونیخ بروید و دیدنی های میدان مرکزی شهر مارین پلاتز را اکتشاف کنید.از آنجا میتوانید مناظر بسیار دیدنی و قدیمی ای را مشاهده فرمایید. از آن جمله میتوان به بنای یادبودی اشاره کرد که به مناسبت پایان اشغال شهر توسط سوئدی ها در جنگ سی ساله ساخته شده است. از دیگر بناهای مشهور میتوان به کلیسای کاتولیک فراون کیرشه اشاره کرد که به عنوان بزرگترین کلیسای شهر شناخته میشود.این کلیسا به خاطر برج های دوقلوی خود زبانزد است که از بالای آن میتوان مناظر نفس گیری را تماشا کرد. وقتی در مونیخ هستید میتوانید از باغ انگلیسی که بزرگترین پارک عمومی این شهر است دیدن کرد. پرواز تهران به مونیخ را همین حالا با لوفت هانزا رزرو کنید و از نرخ های ویژه ما بهره مند شوید.

آب و هوا in مونیخ

پرواز به اروپا

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

با لوفت هانزا پرواز خود را به مونیخ رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به مونیخ، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.