پرواز
تهران مونترآل

از نرخ های مخصوص لذت ببرید

مونترآل Information

Image

پروازهای ارزان تهران مونترآل - همین حالا رزرو نمایید


مونترآل شهر زیبایی است. این شهر یکی از جالب ترین شهرهای جهان است که سرشار از فرهنگ غنی چند صد ساله و میراث شهری منحصر به فردی میباشد. همین امروز پرواز تهران به مونترآل را با لوفت هانزا و با قیمت مناسب رزرو نمایید و تمام دیدنی های این شهر را تجربه کنید. اگر به مونترآل میروید حتما از محله چینی ها دیدن کنید که به خاطر جشن های سال نو شهرت بین المللی دارد. در مونترآل حتما سری به دریاچه بیور واقع در ماونت رویال بزنید و همراه با صدها بازدید کننده دیگر در کنار این دریاچه قدم بزنید و یا ناهار میل فرمایید. حقیقتا مونترآل شهر آرامش بخشی است! همین امروز پرواز خود را با لوفت هانزا رزرو کنید و تمام دیدنی های این شهر را با قیمت مناسب تجربه نمایید.

آب و هوا مونترآل

  امروز پنج شنبه جمعه شنبه
33°C

امروز
33°C | 22°C 30°C | 22°C 28°C | 20°C 27°C | 18°C

پروازهای بین المللی به مقاصد دیگر

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

 

Lufthansa Booking on hold

رزرو با مهلت پرداخت

از امروز میتوانید پرواز دلخواه خود را با ضمانت نرخی رزرو کرده و مبلغ بلیط را سه روز بعد پرداخت نمایید .
اطلاعات تکمیلی در خصوص رزرویشن با ضمانت نرخی

Lufthansa Check-In Service

چک-این آنلاین

از 23 ساعت مانده به پرواز: به راحتی از طریق آنلاین چک-این صندلی دلخواه خود را انتخاب و کارت پرواز را چاپ کنید .
چک-این آنلاین

Lufthansa Rebooking

تغییر تاریخ پرواز

از این پس اگر شما بلیط خود را با کارت اعتباری از سایت lufthansa.com خریداری نمایید، میتوانید بلیط مذکور را تا یک ساعت مانده به پرواز به صورت آنلاین تغییر دهید .
تغییر تاریخ پرواز

پرواز خود را به مونترآل با لوفت هانزا رزرو کنید

حتی اگر قصد سفر به مونترآل ر ا ندارید، لوفت هانزا به مقاصد گوناگونی در اروپا، آفریقا و آسیا پرواز میکند. به همین خاطر مسافران میتوانند از سفرهای طولانی تر به مقاصد ناشناخته و دور لذت ببرند . همینطور میتوانید یک آخر هفته را با سفر کوتاهی به قصد خرید سپری کنید و یا دیداری کوتاه با دوستان و یا اعضای خانواده داشته باشید. در مورد مقدار بار مجاز خود اطلاعات کسب کنید. از مقاصد پروازی ما مطلع شوید و یا دیدگاه خود را در این باره بنویسید .

Flights

Travel with children
Search with more options
PLNR_951352
PLNR_951361

* Economy Class return including taxes, fees and charges