پرواز
تهران میلان

از نرخ های مخصوص لذت ببرید

میلان Information

Image

پروازهای ارزان تهران میلان - پروازهای ارزان


با انتخاب هواپیمایی لوفت هانزا سفر ارزان قیمتی را از تهران به میلان تجربه خواهید کرد.میلان جذابیت های فراوانی را برای کشف و تجربه خواهد داشت. از بزرگترین کلیسای دوره گوتیک(دوئومو) و 135 مناره این بنا دیدن فرمایید. برای کسانی که دغدغه فرهنگ و تاریخ دارند، اپرای اسکالا که در سال 1778 افتتاح شده است جذابیت ویژه ای خواهد داشت. اگر قصد گردش در شهر را دارید یا میخواهید خرید کنید، مجموعه ویتوریو امانوئل با تعداد فراوانی بوتیک، کافه و رستوران گزینه مناسبی خواهد بود. این مجموعه منحصر به فرد در ساختمانی با سقف شیشه ای قراردارد که ساخت آن به سال 1867 بازمیگردد. همین الان بلیط خود را از تهران به میلان رزرو کنید و از نرخ های ارزان قیمت ما بهره مند شوید.

آب و هوا میلان

  امروز دو شنبه سه شنبه چهار شنبه
36°C

امروز
36°C | 25°C 37°C | 25°C 36°C | 25°C 34°C | 22°C

پروازهای بیشتر به اروپا

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

 

Lufthansa Booking on hold

رزرو با مهلت پرداخت

از امروز میتوانید پرواز دلخواه خود را با ضمانت نرخی رزرو کرده و مبلغ بلیط را سه روز بعد پرداخت نمایید .
اطلاعات تکمیلی در خصوص رزرویشن با ضمانت نرخی

Lufthansa Check-In Service

چک-این آنلاین

از 23 ساعت مانده به پرواز: به راحتی از طریق آنلاین چک-این صندلی دلخواه خود را انتخاب و کارت پرواز را چاپ کنید .
چک-این آنلاین

Lufthansa Rebooking

تغییر تاریخ پرواز

از این پس اگر شما بلیط خود را با کارت اعتباری از سایت lufthansa.com خریداری نمایید، میتوانید بلیط مذکور را تا یک ساعت مانده به پرواز به صورت آنلاین تغییر دهید .
تغییر تاریخ پرواز

پرواز خود را به میلان با لوفت هانزا رزرو کنید

حتی اگر قصد سفر به میلان ر ا ندارید، لوفت هانزا به مقاصد گوناگونی در اروپا، آفریقا و آسیا پرواز میکند. به همین خاطر مسافران میتوانند از سفرهای طولانی تر به مقاصد ناشناخته و دور لذت ببرند . همینطور میتوانید یک آخر هفته را با سفر کوتاهی به قصد خرید سپری کنید و یا دیداری کوتاه با دوستان و یا اعضای خانواده داشته باشید. در مورد مقدار بار مجاز خود اطلاعات کسب کنید. از مقاصد پروازی ما مطلع شوید و یا دیدگاه خود را در این باره بنویسید .

Flights

Travel with children
Search with more options
PLNR_951352
PLNR_951361

* Economy Class return including taxes, fees and charges