Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • فرودگاه های مبدا و مقصد نمی توانند یکی باشند. لطفا ورودی خود را اصلاح کنید.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

پرواز ارزان تهران میلان

با لوفت هانزا پروازهای مناسب را امروز رزرو کنید

اطلاعات پرواز میلان

پروازهای ارزان تهران میلان - پروازهای ارزان

با انتخاب هواپیمایی لوفت هانزا سفر ارزان قیمتی را از تهران به میلان تجربه خواهید کرد.میلان جذابیت های فراوانی را برای کشف و تجربه خواهد داشت. از بزرگترین کلیسای دوره گوتیک(دوئومو) و 135 مناره این بنا دیدن فرمایید. برای کسانی که دغدغه فرهنگ و تاریخ دارند، اپرای اسکالا که در سال 1778 افتتاح شده است جذابیت ویژه ای خواهد داشت. اگر قصد گردش در شهر را دارید یا میخواهید خرید کنید، مجموعه ویتوریو امانوئل با تعداد فراوانی بوتیک، کافه و رستوران گزینه مناسبی خواهد بود. این مجموعه منحصر به فرد در ساختمانی با سقف شیشه ای قراردارد که ساخت آن به سال 1867 بازمیگردد. همین الان بلیط خود را از تهران به میلان رزرو کنید و از نرخ های ارزان قیمت ما بهره مند شوید.

آب و هوا in میلان

پرواز به اروپا

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

با لوفت هانزا پرواز خود را به میلان رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به میلان، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.