Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • فرودگاه های مبدا و مقصد نمی توانند یکی باشند. لطفا ورودی خود را اصلاح کنید.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

پرواز ارزان تهران مکزیکو سیتی

با لوفت هانزا پروازهای مناسب را امروز رزرو کنید

اطلاعات پرواز مکزیکو سیتی

پروازهای ارزان تهران مکزیکوسیتی

بدون توجه به اینکه در چه ماهی از سال به مکزیکو سیتی سفر خواهید کرد، هیچ وقت از سفر به این شهر پشیمان نخواهید شد. این شهر یکی از پرجمعیت ترین شهرهای جهان است و از این رو شما هرگز در این شهر احساس بی حوصلگی نخواهید کرد.مکزیکو سیتی مجموعه شگفت انگیزی از تاریخ و فرهنگ است که شما با قدم زدن در میان این شهر میتوانید آن را تجربه نمایید.میتوانید از بازمانده های تمپلو مایور بازدید کنید که یادآور امپراتوری کبیر آزتک میباشد. اگر از علاقه مندان تاریخ هستید میتوانید سفر خود را با بازدید از موزه ملی باستان شناسی تکمیل نمایید. از دیگر جذابیت های تاریخی این شهر پارک چاپولتپک است که مجوعه ای از باغ های زیبا، مجسمه های دیدنی و موزه های فراوان است. پرواز ارزان قیمت خود از تهران به مکزیکو سیتی را رزرو کنید و با لوفت هانزا به مکزیک سفر کنید.

آب و هوا in مکزیکو سیتی

پروازهای بین المللی

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

با لوفت هانزا پرواز خود را به مکزیکو سیتی رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به مکزیکو سیتی، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.