• Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • The departure and arrival airports cannot be the same. Please correct your entry.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

پرواز ارزان تهران مکزیکو سیتی

با لوفت هانزا پروازهای مناسب را امروز رزرو کنید

Lufthansa

اطلاعات پرواز مکزیکو سیتی

پروازهای ارزان تهران مکزیکوسیتی

بدون توجه به اینکه در چه ماهی از سال به مکزیکو سیتی سفر خواهید کرد، هیچ وقت از سفر به این شهر پشیمان نخواهید شد. این شهر یکی از پرجمعیت ترین شهرهای جهان است و از این رو شما هرگز در این شهر احساس بی حوصلگی نخواهید کرد.مکزیکو سیتی مجموعه شگفت انگیزی از تاریخ و فرهنگ است که شما با قدم زدن در میان این شهر میتوانید آن را تجربه نمایید.میتوانید از بازمانده های تمپلو مایور بازدید کنید که یادآور امپراتوری کبیر آزتک میباشد. اگر از علاقه مندان تاریخ هستید میتوانید سفر خود را با بازدید از موزه ملی باستان شناسی تکمیل نمایید. از دیگر جذابیت های تاریخی این شهر پارک چاپولتپک است که مجوعه ای از باغ های زیبا، مجسمه های دیدنی و موزه های فراوان است. پرواز ارزان قیمت خود از تهران به مکزیکو سیتی را رزرو کنید و با لوفت هانزا به مکزیک سفر کنید.

آب و هوا in مکزیکو سیتی

 • آب و هوا امروز
  امروز
  27°C
  /
  17°C
 • جمعه
  آب و هوا جمعه
  26°C
  /
  16°C
 • شنبه
  آب و هوا شنبه
  29°C
  /
  16°C
 • یکشنبه
  آب و هوا یکشنبه
  28°C
  /
  15°C

پروازهای بین المللی

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

حال پرواز خود را با نرخ گارانتی رزرو کرده اید و طی مدت 48 ساعت آینده فرصت دارید تا نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایید.

از حالا به بعد در صورتی که رزرو خود را در LH.com گرفته اید می توانید نسبت به تغییر آن تا یک ساعت قبل از پرواز اقدام نمایید.

تا 23 ساعت قبل از پرواز می توانید به راحتی مراحل پذیرش خود را بصورت آنلاین انجام داده، صندلی مورد نظرتان را انتخاب و نسخه ای از کارت پرواز خود را چاپ کنید.

با لوفت هانزا پرواز خود را به مکزیکو سیتی رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به مکزیکو سیتی، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.

* Economy Class return flights including taxes, fees and charges. The number of passengers and travel dates can be modified on the following page by using the modify functionality at the top. All shown fares are round-trip (unless otherwise indicated) per passenger and include taxes and fees. As all data is updated based on a daily frequency, it can occur that the shown fare deviates from the available fares at the time of the booking request based on the available seats and fares. Additional baggage fees may apply.