پرواز
تهران مکزیکو سیتی

از نرخ های مخصوص لذت ببرید

مکزیکو سیتی Information

Image

پروازهای ارزان تهران مکزیکوسیتی


بدون توجه به اینکه در چه ماهی از سال به مکزیکو سیتی سفر خواهید کرد، هیچ وقت از سفر به این شهر پشیمان نخواهید شد. این شهر یکی از پرجمعیت ترین شهرهای جهان است و از این رو شما هرگز در این شهر احساس بی حوصلگی نخواهید کرد.مکزیکو سیتی مجموعه شگفت انگیزی از تاریخ و فرهنگ است که شما با قدم زدن در میان این شهر میتوانید آن را تجربه نمایید.میتوانید از بازمانده های تمپلو مایور بازدید کنید که یادآور امپراتوری کبیر آزتک میباشد. اگر از علاقه مندان تاریخ هستید میتوانید سفر خود را با بازدید از موزه ملی باستان شناسی تکمیل نمایید. از دیگر جذابیت های تاریخی این شهر پارک چاپولتپک است که مجوعه ای از باغ های زیبا، مجسمه های دیدنی و موزه های فراوان است. پرواز ارزان قیمت خود از تهران به مکزیکو سیتی را رزرو کنید و با لوفت هانزا به مکزیک سفر کنید.

آب و هوا مکزیکو سیتی

  امروز شنبه یکشنبه دو شنبه
24°C

امروز
24°C | 13°C 24°C | 13°C 24°C | 13°C 25°C | 13°C

پروازهای بین المللی به مقاصد دیگر

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

 

Lufthansa Booking on hold

رزرو با مهلت پرداخت

از امروز میتوانید پرواز دلخواه خود را با ضمانت نرخی رزرو کرده و مبلغ بلیط را سه روز بعد پرداخت نمایید .
اطلاعات تکمیلی در خصوص رزرویشن با ضمانت نرخی

Lufthansa Check-In Service

چک-این آنلاین

از 23 ساعت مانده به پرواز: به راحتی از طریق آنلاین چک-این صندلی دلخواه خود را انتخاب و کارت پرواز را چاپ کنید .
چک-این آنلاین

Lufthansa Rebooking

تغییر تاریخ پرواز

از این پس اگر شما بلیط خود را با کارت اعتباری از سایت lufthansa.com خریداری نمایید، میتوانید بلیط مذکور را تا یک ساعت مانده به پرواز به صورت آنلاین تغییر دهید .
تغییر تاریخ پرواز

پرواز خود را به مکزیکو سیتی با لوفت هانزا رزرو کنید

حتی اگر قصد سفر به مکزیکو سیتی ر ا ندارید، لوفت هانزا به مقاصد گوناگونی در اروپا، آفریقا و آسیا پرواز میکند. به همین خاطر مسافران میتوانند از سفرهای طولانی تر به مقاصد ناشناخته و دور لذت ببرند . همینطور میتوانید یک آخر هفته را با سفر کوتاهی به قصد خرید سپری کنید و یا دیداری کوتاه با دوستان و یا اعضای خانواده داشته باشید. در مورد مقدار بار مجاز خود اطلاعات کسب کنید. از مقاصد پروازی ما مطلع شوید و یا دیدگاه خود را در این باره بنویسید .

Flights

Travel with children
Search with more options
PLNR_951352
PLNR_951361

* Economy Class return including taxes, fees and charges