• Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children

پرواز ارزان تهران مالاگا

با لوفت هانزا پروازهای مناسب را امروز رزرو کنید

Lufthansa

اطلاعات پرواز مالاگا

پرواز ارزان از تهران به مالاگا - همین امروز رزرو کنید

مالاگا یکی از مهمترین شهرهای اروپا از نظر تنوع فرهنگی میباشد. این شهر برای چند قرن زادگاه فرهنگ غنی و پربار بوده و مکانی است که هرکس باید از آن بازدید نماید. لوفت هانزا ارزان ترین نرخ های پرواز از تهران به مالاگا را به شما ارائه مینماید. پس همین امروز رزرو نمایید و از باکیفیت ترین سرویس لذت ببرید. در مالاگا با بازدید از کلیسای مرکزی این شهر با یکی از خارق العاده ترین بناهای معماری جهان آشنا خواهید شد. علاوه بر آن میتوانید از مناظر زیبای شهر مالاگا در شب لذت ببرید و زندگی شبانه در این شهر را تجربه نمایید. در خیابان های پر از زندگی و هیجان این شهر قدم بزنید و تپش زندگی را احساس کنید. همین الان رزرو کنید و تمام این مزایا را با لوفت هانزا تجربه نمایید.

آب و هوا in مالاگا

 • آب و هوا امروز
  امروز
  20°C
  /
  15°C
 • پنج شنبه
  آب و هوا پنج شنبه
  20°C
  /
  15°C
 • جمعه
  آب و هوا جمعه
  20°C
  /
  14°C
 • شنبه
  آب و هوا شنبه
  21°C
  /
  16°C

پرواز به اروپا

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

حال پرواز خود را با نرخ گارانتی رزرو کرده اید و طی مدت 48 ساعت آینده فرصت دارید تا نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایید.

از حالا به بعد در صورتی که رزرو خود را در LH.com گرفته اید می توانید نسبت به تغییر آن تا یک ساعت قبل از پرواز اقدام نمایید.

تا 23 ساعت قبل از پرواز می توانید به راحتی مراحل پذیرش خود را بصورت آنلاین انجام داده، صندلی مورد نظرتان را انتخاب و نسخه ای از کارت پرواز خود را چاپ کنید.

با لوفت هانزا پرواز خود را به مالاگا رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به مالاگا، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.