• Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • فرودگاه های مبدا و مقصد نمی توانند یکی باشند. لطفا ورودی خود را اصلاح کنید.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children

پرواز ارزان تهران مالاگا

با لوفت هانزا پروازهای مناسب را امروز رزرو کنید

Lufthansa

سایر پروازهای بین المللی

اطلاعات پرواز مالاگا

پرواز ارزان از تهران به مالاگا - همین امروز رزرو کنید

مالاگا یکی از مهمترین شهرهای اروپا از نظر تنوع فرهنگی میباشد. این شهر برای چند قرن زادگاه فرهنگ غنی و پربار بوده و مکانی است که هرکس باید از آن بازدید نماید. لوفت هانزا ارزان ترین نرخ های پرواز از تهران به مالاگا را به شما ارائه مینماید. پس همین امروز رزرو نمایید و از باکیفیت ترین سرویس لذت ببرید. در مالاگا با بازدید از کلیسای مرکزی این شهر با یکی از خارق العاده ترین بناهای معماری جهان آشنا خواهید شد. علاوه بر آن میتوانید از مناظر زیبای شهر مالاگا در شب لذت ببرید و زندگی شبانه در این شهر را تجربه نمایید. در خیابان های پر از زندگی و هیجان این شهر قدم بزنید و تپش زندگی را احساس کنید. همین الان رزرو کنید و تمام این مزایا را با لوفت هانزا تجربه نمایید.

آب و هوا in مالاگا

 • آب و هوا امروز
  امروز
  23°C
  /
  18°C
 • شنبه
  آب و هوا شنبه
  23°C
  /
  19°C
 • یکشنبه
  آب و هوا یکشنبه
  22°C
  /
  17°C
 • دو شنبه
  آب و هوا دو شنبه
  22°C
  /
  17°C

پرواز به اروپا

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

خدمات آنلاین لوفت هانزا

حال پرواز خود را با نرخ گارانتی رزرو کرده اید و طی مدت 48 ساعت آینده فرصت دارید تا نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایید.

از حالا به بعد در صورتی که رزرو خود را در LH.com گرفته اید می توانید نسبت به تغییر آن تا یک ساعت قبل از پرواز اقدام نمایید.

تا 23 ساعت قبل از پرواز می توانید به راحتی مراحل پذیرش خود را بصورت آنلاین انجام داده، صندلی مورد نظرتان را انتخاب و نسخه ای از کارت پرواز خود را چاپ کنید.

با لوفت هانزا پرواز خود را به مالاگا رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به مالاگا، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.

* Economy Class return flights including taxes, fees and charges. The number of passengers and travel dates can be modified on the following page by using the modify functionality at the top. All shown fares are round-trip (unless otherwise indicated) per passenger and include taxes and fees. As all data is updated based on a daily frequency, it can occur that the shown fare deviates from the available fares at the time of the booking request based on the available seats and fares. Additional baggage fees may apply.