پرواز
تهران مالاگا

از نرخ های مخصوص لذت ببرید

مالاگا Information

Image

پرواز ارزان از تهران به مالاگا - همین امروز رزرو کنید


مالاگا یکی از مهمترین شهرهای اروپا از نظر تنوع فرهنگی میباشد. این شهر برای چند قرن زادگاه فرهنگ غنی و پربار بوده و مکانی است که هرکس باید از آن بازدید نماید. لوفت هانزا ارزان ترین نرخ های پرواز از تهران به مالاگا را به شما ارائه مینماید. پس همین امروز رزرو نمایید و از باکیفیت ترین سرویس لذت ببرید. در مالاگا با بازدید از کلیسای مرکزی این شهر با یکی از خارق العاده ترین بناهای معماری جهان آشنا خواهید شد. علاوه بر آن میتوانید از مناظر زیبای شهر مالاگا در شب لذت ببرید و زندگی شبانه در این شهر را تجربه نمایید. در خیابان های پر از زندگی و هیجان این شهر قدم بزنید و تپش زندگی را احساس کنید. همین الان رزرو کنید و تمام این مزایا را با لوفت هانزا تجربه نمایید.

آب و هوا مالاگا

  امروز دو شنبه سه شنبه چهار شنبه
30°C

امروز
30°C | 23°C 32°C | 23°C 33°C | 22°C 34°C | 23°C

پروازهای بیشتر به اروپا

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

 

Lufthansa Booking on hold

رزرو با مهلت پرداخت

از امروز میتوانید پرواز دلخواه خود را با ضمانت نرخی رزرو کرده و مبلغ بلیط را سه روز بعد پرداخت نمایید .
اطلاعات تکمیلی در خصوص رزرویشن با ضمانت نرخی

Lufthansa Check-In Service

چک-این آنلاین

از 23 ساعت مانده به پرواز: به راحتی از طریق آنلاین چک-این صندلی دلخواه خود را انتخاب و کارت پرواز را چاپ کنید .
چک-این آنلاین

Lufthansa Rebooking

تغییر تاریخ پرواز

از این پس اگر شما بلیط خود را با کارت اعتباری از سایت lufthansa.com خریداری نمایید، میتوانید بلیط مذکور را تا یک ساعت مانده به پرواز به صورت آنلاین تغییر دهید .
تغییر تاریخ پرواز

پرواز خود را به مالاگا با لوفت هانزا رزرو کنید

حتی اگر قصد سفر به مالاگا ر ا ندارید، لوفت هانزا به مقاصد گوناگونی در اروپا، آفریقا و آسیا پرواز میکند. به همین خاطر مسافران میتوانند از سفرهای طولانی تر به مقاصد ناشناخته و دور لذت ببرند . همینطور میتوانید یک آخر هفته را با سفر کوتاهی به قصد خرید سپری کنید و یا دیداری کوتاه با دوستان و یا اعضای خانواده داشته باشید. در مورد مقدار بار مجاز خود اطلاعات کسب کنید. از مقاصد پروازی ما مطلع شوید و یا دیدگاه خود را در این باره بنویسید .

Flights

Travel with children
Search with more options
PLNR_951352
PLNR_951361

* Economy Class return including taxes, fees and charges