پرواز
تهران مادرید

از نرخ های مخصوص لذت ببرید

مادرید Information

Image

پروازهای ارزان تهران به مادرید


از این فرصت طلایی استفاده کرده و همین الان بلیط لوفت هانزا به مادرید را با قیمت ارزان خریداری نمایید. پرواز ارزان قیمت تهران به مادرید را خریداری نمایید. برای مشاهده سنت اسپانیایی گاوبازی چه جایی بهتر از زادگاه آن؟ تعداد بسیاری از بهترین مسابقه های گاوبازی در اسپانیا در استادیوم معروف مادرید برگزار میشود. خوراکی های اصیل اسپانیایی را در بازار این شهر امتحان کنید و در خنکای پارک های زیبای آن لحظات آرامی را سپری کنید. همین الان پرواز ارزان، ایمن و راحت از تهران به اسپانیا را خریداری کنید.

آب و هوا مادرید

  امروز پنج شنبه جمعه شنبه
38°C

امروز
38°C | 23°C 35°C | 21°C 38°C | 20°C 38°C | 21°C

پروازهای بیشتر به اروپا

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

 

Lufthansa Booking on hold

رزرو با مهلت پرداخت

از امروز میتوانید پرواز دلخواه خود را با ضمانت نرخی رزرو کرده و مبلغ بلیط را سه روز بعد پرداخت نمایید .
اطلاعات تکمیلی در خصوص رزرویشن با ضمانت نرخی

Lufthansa Check-In Service

چک-این آنلاین

از 23 ساعت مانده به پرواز: به راحتی از طریق آنلاین چک-این صندلی دلخواه خود را انتخاب و کارت پرواز را چاپ کنید .
چک-این آنلاین

Lufthansa Rebooking

تغییر تاریخ پرواز

از این پس اگر شما بلیط خود را با کارت اعتباری از سایت lufthansa.com خریداری نمایید، میتوانید بلیط مذکور را تا یک ساعت مانده به پرواز به صورت آنلاین تغییر دهید .
تغییر تاریخ پرواز

پرواز خود را به مادرید با لوفت هانزا رزرو کنید

حتی اگر قصد سفر به مادرید ر ا ندارید، لوفت هانزا به مقاصد گوناگونی در اروپا، آفریقا و آسیا پرواز میکند. به همین خاطر مسافران میتوانند از سفرهای طولانی تر به مقاصد ناشناخته و دور لذت ببرند . همینطور میتوانید یک آخر هفته را با سفر کوتاهی به قصد خرید سپری کنید و یا دیداری کوتاه با دوستان و یا اعضای خانواده داشته باشید. در مورد مقدار بار مجاز خود اطلاعات کسب کنید. از مقاصد پروازی ما مطلع شوید و یا دیدگاه خود را در این باره بنویسید .

Flights

Travel with children
Search with more options
PLNR_951352
PLNR_951361

* Economy Class return including taxes, fees and charges