پرواز
تهران لس آنجلس

از نرخ های مخصوص لذت ببرید

لس آنجلس Information

Image

پرواز ارزان تهران لس آنجلس - همین الان رزرو کنید


پرواز ارزان تهران به لس آنجلس. هم اکنون پرواز ارزان قیمت از تهران به لس آنجلس را خریداری نمایید. لس آنجلس شهر ستاره هاست.به شهر لس آنجلس سفر کنید و از بلوار هالیوود و یا از بورلی هیلز بازدید نمایید. خودتان را به یک تور در استودیوهای یونیورسال مهمان کنید و از نشان معروف هالیوود عکاسی کنید. ممکن است با کمی شانس یکی از ستاره های مشهور سینما راهم ملاقات کنید! لس آنجلس شهری است مملو از جذابیت و دیدنی های فراوان. از جمله دیزنی لند، لگولند، سی ورلد، ساحل های زیبا، تورهای گردشگری با هلیکوپتر، پارک های تفریحی و مراکز خرید مجلل. در لس آنجلس برای هر سلیقه تفریح ویژه ای موجود است. پرواز ارزان قیمت از تهران به لس آنجلس را همین امروز رزرو کنید. دیگر منتظر چه هستید؟

آب و هوا لس آنجلس

  امروز شنبه یکشنبه دو شنبه
26°C

امروز
26°C | 19°C 25°C | 19°C 25°C | 19°C 26°C | 19°C

پروازهای بین المللی به مقاصد دیگر

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

 

Lufthansa Booking on hold

رزرو با مهلت پرداخت

از امروز میتوانید پرواز دلخواه خود را با ضمانت نرخی رزرو کرده و مبلغ بلیط را سه روز بعد پرداخت نمایید .
اطلاعات تکمیلی در خصوص رزرویشن با ضمانت نرخی

Lufthansa Check-In Service

چک-این آنلاین

از 23 ساعت مانده به پرواز: به راحتی از طریق آنلاین چک-این صندلی دلخواه خود را انتخاب و کارت پرواز را چاپ کنید .
چک-این آنلاین

Lufthansa Rebooking

تغییر تاریخ پرواز

از این پس اگر شما بلیط خود را با کارت اعتباری از سایت lufthansa.com خریداری نمایید، میتوانید بلیط مذکور را تا یک ساعت مانده به پرواز به صورت آنلاین تغییر دهید .
تغییر تاریخ پرواز

پرواز خود را به لس آنجلس با لوفت هانزا رزرو کنید

حتی اگر قصد سفر به لس آنجلس ر ا ندارید، لوفت هانزا به مقاصد گوناگونی در اروپا، آفریقا و آسیا پرواز میکند. به همین خاطر مسافران میتوانند از سفرهای طولانی تر به مقاصد ناشناخته و دور لذت ببرند . همینطور میتوانید یک آخر هفته را با سفر کوتاهی به قصد خرید سپری کنید و یا دیداری کوتاه با دوستان و یا اعضای خانواده داشته باشید. در مورد مقدار بار مجاز خود اطلاعات کسب کنید. از مقاصد پروازی ما مطلع شوید و یا دیدگاه خود را در این باره بنویسید .

Flights

Travel with children
Search with more options
PLNR_951352
PLNR_951361

* Economy Class return including taxes, fees and charges