پرواز
تهران لندن

از نرخ های مخصوص لذت ببرید

لندن Information

Image

پروازهای ارزان تهران لندن - رزرو پرواز


از پروازهای ارزان قیمت ما از تهران به لندن بهره مند شوید. به دیدن مناظر زیبا از ساعت بیگ بن و ساختمان های مجلس که سمبلی از قدرت و نفوذ سیستم پارلمانی است بروید و لذت ببرید. برای دوست داران هنر نیز گالری های هنری فراوانی وجود دارد که از آن جمله میتوان به گالری ملی اشاره کرد. رفتن به بالای چرخ و فلک چشم لندن به شما امکان دیدن مناظر جالبی را بر فراز شهر خواهد داد.برج لندن نیز از دیگر دیدنی های این شهر است که روایتگر تاریخ پادشاهی و میراث خاندان سلطنتی میباشد. میتوانید با مترو لندن که دارنده عنوان قدیمی ترین مترو جهان است به تمام نقاط این شهر سرک بکشید. پرواز خود را از تهران به لندن با لوفت هانزا رزرو کنید و از نرخ های بی نهایت ارزان ما بهره مند شوید.

آب و هوا لندن

  امروز چهار شنبه پنج شنبه جمعه
22°C

امروز
22°C | 13°C 21°C | 11°C 21°C | 10°C 25°C | 12°C

پروازهای بیشتر به اروپا

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

 

Lufthansa Booking on hold

رزرو با مهلت پرداخت

از امروز میتوانید پرواز دلخواه خود را با ضمانت نرخی رزرو کرده و مبلغ بلیط را سه روز بعد پرداخت نمایید .
اطلاعات تکمیلی در خصوص رزرویشن با ضمانت نرخی

Lufthansa Check-In Service

چک-این آنلاین

از 23 ساعت مانده به پرواز: به راحتی از طریق آنلاین چک-این صندلی دلخواه خود را انتخاب و کارت پرواز را چاپ کنید .
چک-این آنلاین

Lufthansa Rebooking

تغییر تاریخ پرواز

از این پس اگر شما بلیط خود را با کارت اعتباری از سایت lufthansa.com خریداری نمایید، میتوانید بلیط مذکور را تا یک ساعت مانده به پرواز به صورت آنلاین تغییر دهید .
تغییر تاریخ پرواز

پرواز خود را به لندن با لوفت هانزا رزرو کنید

حتی اگر قصد سفر به لندن ر ا ندارید، لوفت هانزا به مقاصد گوناگونی در اروپا، آفریقا و آسیا پرواز میکند. به همین خاطر مسافران میتوانند از سفرهای طولانی تر به مقاصد ناشناخته و دور لذت ببرند . همینطور میتوانید یک آخر هفته را با سفر کوتاهی به قصد خرید سپری کنید و یا دیداری کوتاه با دوستان و یا اعضای خانواده داشته باشید. در مورد مقدار بار مجاز خود اطلاعات کسب کنید. از مقاصد پروازی ما مطلع شوید و یا دیدگاه خود را در این باره بنویسید .

Flights

Travel with children
Search with more options
PLNR_951352
PLNR_951361

* Economy Class return including taxes, fees and charges