پرواز
تهران لیسبون

از نرخ های مخصوص لذت ببرید

لیسبون Information

Image

پروازهای ارزان تهران لیسبون


برای داشتن تعطیلات خاطره انگیز، پرواز لوفت هانزا از تهران به لیسبون را با قیمت مناسب خریداری نمایید. علاوه بر آب و هوای بسیار دلچسب، لیسبون دیدنی های بسیاری نیز دارد.برای رقم زدن خاطره ای از فرهنگ و تمدن این کشوردر ذهنتان، از دو بنایی که به عنوان میراث جهانی نیز ثبت شده اند بازدید نمایید:برج بلم و صومعه ژرونیموس.لیسبون اخیرا به عنوان پایتخت فرهنگی اروپا شناخته شده است و تعدد گالری های هنری، موزه ها و سالن های تئاتر و کنسرت مبین این نکته میباشد. برای طرفداران ورزرش نیز تیم اسپورتینگ لیسبون را پیشنهاد میکنیم که در سطح بالایی قرار دارد و تماشای بازی آنها ارزشمند میباشد. همین حالا پرواز خود را با لوفت هانزا رزرو کنید.

آب و هوا لیسبون

  امروز چهار شنبه پنج شنبه جمعه
29°C

امروز
29°C | 18°C 28°C | 18°C 27°C | 18°C 25°C | 18°C

پروازهای بیشتر به اروپا

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

 

Lufthansa Booking on hold

رزرو با مهلت پرداخت

از امروز میتوانید پرواز دلخواه خود را با ضمانت نرخی رزرو کرده و مبلغ بلیط را سه روز بعد پرداخت نمایید .
اطلاعات تکمیلی در خصوص رزرویشن با ضمانت نرخی

Lufthansa Check-In Service

چک-این آنلاین

از 23 ساعت مانده به پرواز: به راحتی از طریق آنلاین چک-این صندلی دلخواه خود را انتخاب و کارت پرواز را چاپ کنید .
چک-این آنلاین

Lufthansa Rebooking

تغییر تاریخ پرواز

از این پس اگر شما بلیط خود را با کارت اعتباری از سایت lufthansa.com خریداری نمایید، میتوانید بلیط مذکور را تا یک ساعت مانده به پرواز به صورت آنلاین تغییر دهید .
تغییر تاریخ پرواز

پرواز خود را به لیسبون با لوفت هانزا رزرو کنید

حتی اگر قصد سفر به لیسبون ر ا ندارید، لوفت هانزا به مقاصد گوناگونی در اروپا، آفریقا و آسیا پرواز میکند. به همین خاطر مسافران میتوانند از سفرهای طولانی تر به مقاصد ناشناخته و دور لذت ببرند . همینطور میتوانید یک آخر هفته را با سفر کوتاهی به قصد خرید سپری کنید و یا دیداری کوتاه با دوستان و یا اعضای خانواده داشته باشید. در مورد مقدار بار مجاز خود اطلاعات کسب کنید. از مقاصد پروازی ما مطلع شوید و یا دیدگاه خود را در این باره بنویسید .

Flights

Travel with children
Search with more options
PLNR_951352
PLNR_951361

* Economy Class return including taxes, fees and charges