• Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

پرواز ارزان تهران لیسبون

با لوفت هانزا پروازهای مناسب را امروز رزرو کنید

Lufthansa

اطلاعات پرواز لیسبون

پروازهای ارزان تهران لیسبون

برای داشتن تعطیلات خاطره انگیز، پرواز لوفت هانزا از تهران به لیسبون را با قیمت مناسب خریداری نمایید. علاوه بر آب و هوای بسیار دلچسب، لیسبون دیدنی های بسیاری نیز دارد.برای رقم زدن خاطره ای از فرهنگ و تمدن این کشوردر ذهنتان، از دو بنایی که به عنوان میراث جهانی نیز ثبت شده اند بازدید نمایید:برج بلم و صومعه ژرونیموس.لیسبون اخیرا به عنوان پایتخت فرهنگی اروپا شناخته شده است و تعدد گالری های هنری، موزه ها و سالن های تئاتر و کنسرت مبین این نکته میباشد. برای طرفداران ورزرش نیز تیم اسپورتینگ لیسبون را پیشنهاد میکنیم که در سطح بالایی قرار دارد و تماشای بازی آنها ارزشمند میباشد. همین حالا پرواز خود را با لوفت هانزا رزرو کنید.

آب و هوا in لیسبون

 • آب و هوا امروز
  امروز
  24°C
  /
  17°C
 • پنج شنبه
  آب و هوا پنج شنبه
  18°C
  /
  15°C
 • جمعه
  آب و هوا جمعه
  17°C
  /
  13°C
 • شنبه
  آب و هوا شنبه
  18°C
  /
  13°C

پرواز به اروپا

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

حال پرواز خود را با نرخ گارانتی رزرو کرده اید و طی مدت 48 ساعت آینده فرصت دارید تا نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایید.

از حالا به بعد در صورتی که رزرو خود را در LH.com گرفته اید می توانید نسبت به تغییر آن تا یک ساعت قبل از پرواز اقدام نمایید.

تا 23 ساعت قبل از پرواز می توانید به راحتی مراحل پذیرش خود را بصورت آنلاین انجام داده، صندلی مورد نظرتان را انتخاب و نسخه ای از کارت پرواز خود را چاپ کنید.

با لوفت هانزا پرواز خود را به لیسبون رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به لیسبون، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.