پرواز
تهران هیوستون

از نرخ های مخصوص لذت ببرید

هیوستون Information

Image

پرواز ارزان تهران به هیوستون - همین الان رزرو کنید


هیوستون شهر زیبایی است.این شهر یکی از مشهورترین شهرهای آمریکاست و تجربیاتی را برای شما خواهد داشت که هرگز فراموش نخواهید کرد.پرواز ارزان قیمت خود را از تهران به هیوستون همین امروز با لوفت هانزا رزرو کنید و این مکان بی نظیر را تجربه نمایید. وقتی در شهر هیوستون هستید سری به استادیوم تویوتا بزنید. این استادیوم متعلق به تیم هیوستون راکتز از تیم های مشهور لیگ بسکتبال ان بی ای میباشد. همینطور پیشنهاد میکنیم از مجموعه گالریا در شمال شهر دیدن کنید. این مجموعه بزرگترین مرکز خرید ایالت تگزاس است. همین امروز بلیط لوفت هانزا را با قیمت مناسب رزرو کنید و بهترین خدمات را برای خود تضمین نمایید

پروازهای بین المللی به مقاصد دیگر

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

 

Lufthansa Booking on hold

رزرو با مهلت پرداخت

از امروز میتوانید پرواز دلخواه خود را با ضمانت نرخی رزرو کرده و مبلغ بلیط را سه روز بعد پرداخت نمایید .
اطلاعات تکمیلی در خصوص رزرویشن با ضمانت نرخی

Lufthansa Check-In Service

چک-این آنلاین

از 23 ساعت مانده به پرواز: به راحتی از طریق آنلاین چک-این صندلی دلخواه خود را انتخاب و کارت پرواز را چاپ کنید .
چک-این آنلاین

Lufthansa Rebooking

تغییر تاریخ پرواز

از این پس اگر شما بلیط خود را با کارت اعتباری از سایت lufthansa.com خریداری نمایید، میتوانید بلیط مذکور را تا یک ساعت مانده به پرواز به صورت آنلاین تغییر دهید .
تغییر تاریخ پرواز

پرواز خود را به هیوستون با لوفت هانزا رزرو کنید

حتی اگر قصد سفر به هیوستون ر ا ندارید، لوفت هانزا به مقاصد گوناگونی در اروپا، آفریقا و آسیا پرواز میکند. به همین خاطر مسافران میتوانند از سفرهای طولانی تر به مقاصد ناشناخته و دور لذت ببرند . همینطور میتوانید یک آخر هفته را با سفر کوتاهی به قصد خرید سپری کنید و یا دیداری کوتاه با دوستان و یا اعضای خانواده داشته باشید. در مورد مقدار بار مجاز خود اطلاعات کسب کنید. از مقاصد پروازی ما مطلع شوید و یا دیدگاه خود را در این باره بنویسید .

Flights

Travel with children
Search with more options
PLNR_951352
PLNR_951361

* Economy Class return including taxes, fees and charges