Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • فرودگاه های مبدا و مقصد نمی توانند یکی باشند. لطفا ورودی خود را اصلاح کنید.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

پرواز ارزان تهران هلیفکس

با لوفت هانزا پروازهای مناسب را امروز رزرو کنید

اطلاعات پرواز هلیفکس

پرواز ارزان از تهران به هلیفکس

"للوفت هانزا به صدها شهر در سراسر دنیا خدمات مسافرتی ارائه می کند، که یکی از آنها هلیفکس است. از نرخ های ما بهره مند شوید و برای تعطیلات آخر هفته، گردش به همراه دوستان، سفر توریستی طولانی مدت و یا حتی سفری به قصد خرید برنامه ریزی کنید. هر نقطه از دنیا را که برای سفر انتخاب کنید، لوفت هانزا همراه شما خواهد بود. اگر قصد دارید که سفری را به آن سوی کره زمین تجربه کنید، پیشنهاد ما سفر به هلیفکس است. توصیه می کنیم حتما از دژ تاریخی "" فورت جورج"" که به شکل ستاره طراحی شده است بازدید نمایید. ساعت قدیمی شهر نیز از دیگر جاذبه های گردشگری هلیفکس است. می توانید یک گردش شبانه را نیز در این شهر تجربه کنید و علاوه بر رستوران ها و کافه های دنج شهر، از صمیمیت و مهمان نوازی مردم آن نیز لذت ببرید. از دیگر تفریحات مرسوم در هلیفکس گردش و پیک نیک در طبیعت اطراف شهر است. همین حالا بلیط خود را آنلاین خریداری کنید و از بهترین سرویس و خدمات بهره مند شوید."

آب و هوا in هلیفکس

پروازهای بین المللی

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

با لوفت هانزا پرواز خود را به هلیفکس رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به هلیفکس، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.