• Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • فرودگاه های مبدا و مقصد نمی توانند یکی باشند. لطفا ورودی خود را اصلاح کنید.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children

پرواز ارزان تهران هلیفکس

با لوفت هانزا پروازهای مناسب را امروز رزرو کنید

Lufthansa

سایر پروازهای بین المللی

اطلاعات پرواز هلیفکس

پرواز ارزان از تهران به هلیفکس

"للوفت هانزا به صدها شهر در سراسر دنیا خدمات مسافرتی ارائه می کند، که یکی از آنها هلیفکس است. از نرخ های ما بهره مند شوید و برای تعطیلات آخر هفته، گردش به همراه دوستان، سفر توریستی طولانی مدت و یا حتی سفری به قصد خرید برنامه ریزی کنید. هر نقطه از دنیا را که برای سفر انتخاب کنید، لوفت هانزا همراه شما خواهد بود. اگر قصد دارید که سفری را به آن سوی کره زمین تجربه کنید، پیشنهاد ما سفر به هلیفکس است. توصیه می کنیم حتما از دژ تاریخی "" فورت جورج"" که به شکل ستاره طراحی شده است بازدید نمایید. ساعت قدیمی شهر نیز از دیگر جاذبه های گردشگری هلیفکس است. می توانید یک گردش شبانه را نیز در این شهر تجربه کنید و علاوه بر رستوران ها و کافه های دنج شهر، از صمیمیت و مهمان نوازی مردم آن نیز لذت ببرید. از دیگر تفریحات مرسوم در هلیفکس گردش و پیک نیک در طبیعت اطراف شهر است. همین حالا بلیط خود را آنلاین خریداری کنید و از بهترین سرویس و خدمات بهره مند شوید."

آب و هوا in هلیفکس

 • آب و هوا امروز
  امروز
  13°C
  /
  6°C
 • یکشنبه
  آب و هوا یکشنبه
  11°C
  /
  5°C
 • دو شنبه
  آب و هوا دو شنبه
  8°C
  /
  3°C
 • سه شنبه
  آب و هوا سه شنبه
  7°C
  /
  1°C

پروازهای بین المللی

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

خدمات آنلاین لوفت هانزا

حال پرواز خود را با نرخ گارانتی رزرو کرده اید و طی مدت 48 ساعت آینده فرصت دارید تا نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایید.

از حالا به بعد در صورتی که رزرو خود را در LH.com گرفته اید می توانید نسبت به تغییر آن تا یک ساعت قبل از پرواز اقدام نمایید.

تا 23 ساعت قبل از پرواز می توانید به راحتی مراحل پذیرش خود را بصورت آنلاین انجام داده، صندلی مورد نظرتان را انتخاب و نسخه ای از کارت پرواز خود را چاپ کنید.

با لوفت هانزا پرواز خود را به هلیفکس رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به هلیفکس، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.

* Economy Class return flights including taxes, fees and charges. The number of passengers and travel dates can be modified on the following page by using the modify functionality at the top. All shown fares are round-trip (unless otherwise indicated) per passenger and include taxes and fees. As all data is updated based on a daily frequency, it can occur that the shown fare deviates from the available fares at the time of the booking request based on the available seats and fares. Additional baggage fees may apply.