پرواز
تهران هلیفکس

از نرخ های مخصوص لذت ببرید

هلیفکس Information

Image

پرواز ارزان از تهران به هلیفکس


لوفت هانزا به صدها شهر در سراسر دنیا خدمات مسافرتی ارائه می کند، که یکی از آنها هلیفکس است. از نرخ های ما بهره مند شوید و برای تعطیلات آخر هفته، گردش به همراه دوستان، سفر توریستی طولانی مدت و یا حتی سفری به قصد خرید برنامه ریزی کنید. هر نقطه از دنیا را که برای سفر انتخاب کنید، لوفت هانزا همراه شما خواهد بود. اگر قصد دارید که سفری را به آن سوی کره زمین تجربه کنید، پیشنهاد ما سفر به هلیفکس است. توصیه می کنیم حتما از دژ تاریخی " فورت جورج" که به شکل ستاره طراحی شده است بازدید نمایید. ساعت قدیمی شهر نیز از دیگر جاذبه های گردشگری هلیفکس است. می توانید یک گردش شبانه را نیز در این شهر تجربه کنید و علاوه بر رستوران ها و کافه های دنج شهر، از صمیمیت و مهمان نوازی مردم آن نیز لذت ببرید. از دیگر تفریحات مرسوم در هلیفکس گردش و پیک نیک در طبیعت اطراف شهر است. همین حالا بلیط خود را آنلاین خریداری کنید و از بهترین سرویس و خدمات بهره مند شوید.

پروازهای بین المللی به مقاصد دیگر

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

 

Lufthansa Booking on hold

رزرو با مهلت پرداخت

از امروز میتوانید پرواز دلخواه خود را با ضمانت نرخی رزرو کرده و مبلغ بلیط را سه روز بعد پرداخت نمایید .
اطلاعات تکمیلی در خصوص رزرویشن با ضمانت نرخی

Lufthansa Check-In Service

چک-این آنلاین

از 23 ساعت مانده به پرواز: به راحتی از طریق آنلاین چک-این صندلی دلخواه خود را انتخاب و کارت پرواز را چاپ کنید .
چک-این آنلاین

Lufthansa Rebooking

تغییر تاریخ پرواز

از این پس اگر شما بلیط خود را با کارت اعتباری از سایت lufthansa.com خریداری نمایید، میتوانید بلیط مذکور را تا یک ساعت مانده به پرواز به صورت آنلاین تغییر دهید .
تغییر تاریخ پرواز

پرواز خود را به هلیفکس با لوفت هانزا رزرو کنید

حتی اگر قصد سفر به هلیفکس ر ا ندارید، لوفت هانزا به مقاصد گوناگونی در اروپا، آفریقا و آسیا پرواز میکند. به همین خاطر مسافران میتوانند از سفرهای طولانی تر به مقاصد ناشناخته و دور لذت ببرند . همینطور میتوانید یک آخر هفته را با سفر کوتاهی به قصد خرید سپری کنید و یا دیداری کوتاه با دوستان و یا اعضای خانواده داشته باشید. در مورد مقدار بار مجاز خود اطلاعات کسب کنید. از مقاصد پروازی ما مطلع شوید و یا دیدگاه خود را در این باره بنویسید .

Flights

Travel with children
Search with more options
PLNR_951352
PLNR_951361

* Economy Class return including taxes, fees and charges