• Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

پرواز ارزان تهران ژنو

با لوفت هانزا پروازهای مناسب را امروز رزرو کنید

Lufthansa

اطلاعات پرواز ژنو

پرواز ارزان تهران ژنو

برای داشتن تعطیلات باشکوه، پروازهای ارزان قیمت لوفت هانزا از تهران به ژنو را خریداری کنید. دریاچه ژنو یکی از جاذبه های طبیعی این شهر است که از آنجا میتوان منظره بسیار زیبای مرکز شهر را تماشا کرد.مجمع عمومی ژنو نیز یکی دیگر از دیدنی های شهر است که به همراه کاخ ملل و ساختمان نمایندگان مجموعه جالبی را برای بازدید فراهم کرده است. شهر ژنو جاذبه های تاریخی دیگری نیز دارد. از آن جمله آزمایشگاهی موسوم به سرن که پذیرای عموم بازدید کنندگان است و بازدید از آن شما را شگفت زده خواهد کرد. پرواز لوفت هانزا به ژنو را همین حالا رزرو کنید و از این شهر جالب دیدن کنید.

آب و هوا in ژنو

 • آب و هوا امروز
  امروز
  13°C
  /
  4°C
 • یکشنبه
  آب و هوا یکشنبه
  8°C
  /
  5°C
 • دو شنبه
  آب و هوا دو شنبه
  14°C
  /
  6°C
 • سه شنبه
  آب و هوا سه شنبه
  14°C
  /
  6°C

پرواز به اروپا

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

حال پرواز خود را با نرخ گارانتی رزرو کرده اید و طی مدت 48 ساعت آینده فرصت دارید تا نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایید.

از حالا به بعد در صورتی که رزرو خود را در LH.com گرفته اید می توانید نسبت به تغییر آن تا یک ساعت قبل از پرواز اقدام نمایید.

تا 23 ساعت قبل از پرواز می توانید به راحتی مراحل پذیرش خود را بصورت آنلاین انجام داده، صندلی مورد نظرتان را انتخاب و نسخه ای از کارت پرواز خود را چاپ کنید.

با لوفت هانزا پرواز خود را به ژنو رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به ژنو، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.