پرواز
تهران ژنو

از نرخ های مخصوص لذت ببرید

ژنو Information

Image

پرواز ارزان تهران ژنو


برای داشتن تعطیلات باشکوه، پروازهای ارزان قیمت لوفت هانزا از تهران به ژنو را خریداری کنید. دریاچه ژنو یکی از جاذبه های طبیعی این شهر است که از آنجا میتوان منظره بسیار زیبای مرکز شهر را تماشا کرد.مجمع عمومی ژنو نیز یکی دیگر از دیدنی های شهر است که به همراه کاخ ملل و ساختمان نمایندگان مجموعه جالبی را برای بازدید فراهم کرده است. شهر ژنو جاذبه های تاریخی دیگری نیز دارد. از آن جمله آزمایشگاهی موسوم به سرن که پذیرای عموم بازدید کنندگان است و بازدید از آن شما را شگفت زده خواهد کرد. پرواز لوفت هانزا به ژنو را همین حالا رزرو کنید و از این شهر جالب دیدن کنید.

آب و هوا ژنو

  امروز چهار شنبه پنج شنبه جمعه
26°C

امروز
26°C | 16°C 22°C | 15°C 24°C | 14°C 25°C | 12°C

پروازهای بیشتر به اروپا

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

 

Lufthansa Booking on hold

رزرو با مهلت پرداخت

از امروز میتوانید پرواز دلخواه خود را با ضمانت نرخی رزرو کرده و مبلغ بلیط را سه روز بعد پرداخت نمایید .
اطلاعات تکمیلی در خصوص رزرویشن با ضمانت نرخی

Lufthansa Check-In Service

چک-این آنلاین

از 23 ساعت مانده به پرواز: به راحتی از طریق آنلاین چک-این صندلی دلخواه خود را انتخاب و کارت پرواز را چاپ کنید .
چک-این آنلاین

Lufthansa Rebooking

تغییر تاریخ پرواز

از این پس اگر شما بلیط خود را با کارت اعتباری از سایت lufthansa.com خریداری نمایید، میتوانید بلیط مذکور را تا یک ساعت مانده به پرواز به صورت آنلاین تغییر دهید .
تغییر تاریخ پرواز

پرواز خود را به ژنو با لوفت هانزا رزرو کنید

حتی اگر قصد سفر به ژنو ر ا ندارید، لوفت هانزا به مقاصد گوناگونی در اروپا، آفریقا و آسیا پرواز میکند. به همین خاطر مسافران میتوانند از سفرهای طولانی تر به مقاصد ناشناخته و دور لذت ببرند . همینطور میتوانید یک آخر هفته را با سفر کوتاهی به قصد خرید سپری کنید و یا دیداری کوتاه با دوستان و یا اعضای خانواده داشته باشید. در مورد مقدار بار مجاز خود اطلاعات کسب کنید. از مقاصد پروازی ما مطلع شوید و یا دیدگاه خود را در این باره بنویسید .

Flights

Travel with children
Search with more options
PLNR_951352
PLNR_951361

* Economy Class return including taxes, fees and charges