Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • فرودگاه های مبدا و مقصد نمی توانند یکی باشند. لطفا ورودی خود را اصلاح کنید.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

پرواز ارزان تهران ژنو

با لوفت هانزا پروازهای مناسب را امروز رزرو کنید

اطلاعات پرواز ژنو

پرواز ارزان تهران ژنو

برای داشتن تعطیلات باشکوه، پروازهای ارزان قیمت لوفت هانزا از تهران به ژنو را خریداری کنید. دریاچه ژنو یکی از جاذبه های طبیعی این شهر است که از آنجا میتوان منظره بسیار زیبای مرکز شهر را تماشا کرد.مجمع عمومی ژنو نیز یکی دیگر از دیدنی های شهر است که به همراه کاخ ملل و ساختمان نمایندگان مجموعه جالبی را برای بازدید فراهم کرده است. شهر ژنو جاذبه های تاریخی دیگری نیز دارد. از آن جمله آزمایشگاهی موسوم به سرن که پذیرای عموم بازدید کنندگان است و بازدید از آن شما را شگفت زده خواهد کرد. پرواز لوفت هانزا به ژنو را همین حالا رزرو کنید و از این شهر جالب دیدن کنید.

آب و هوا in ژنو

پرواز به اروپا

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

با لوفت هانزا پرواز خود را به ژنو رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به ژنو، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.