پرواز
تهران فرانکفورت

از نرخ های مخصوص لذت ببرید

فرانکفورت Information

Image

پرواز ارزان تهران فرانکفورت - رزرو پرواز


با پروازهای ارزان قیمت از تهران به فرانکفورت سفر کنید. نرخ های ارزان قیمت ما به فرانکفورت هم اکنون در دسترس میباشد. فرانکفورت یکی از مهم ترین شهرهای آلمان است که پر از مکان های دیدنی میباشد.برای دیدن مناظر شگفت انگیز از فرانکفورت، بهترین راه صعود از برج اصلی شهر فرانکفورت و دیدن این شهر از منظره 650 پا میباشد.یکی دیگر از مناطق دیدنی، خانه گوته، محل تولد یوهان ولفگانگ گوته یکی از مشهورترین نویسنده های کشور آلمان است. برای خرید میتوانید به خیابان مشهور سایل بروید که تعداد بسیار زیادی بوتیک معروف و فروشگاه های تخصصی و یک مرکز خرید مدرن در 10 طبقه دارد. پرواز خود از تهران به فرانکفورت را همین امروز رزرو کنید و از این نرخ های ارزان قیمت بیشترین بهره را ببرید.

آب و هوا فرانکفورت

  امروز دو شنبه سه شنبه چهار شنبه
37°C

امروز
37°C | 21°C 29°C | 16°C 33°C | 15°C 24°C | 15°C

پروازهای بیشتر به آلمان

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

 

Lufthansa Booking on hold

رزرو با مهلت پرداخت

از امروز میتوانید پرواز دلخواه خود را با ضمانت نرخی رزرو کرده و مبلغ بلیط را سه روز بعد پرداخت نمایید .
اطلاعات تکمیلی در خصوص رزرویشن با ضمانت نرخی

Lufthansa Check-In Service

چک-این آنلاین

از 23 ساعت مانده به پرواز: به راحتی از طریق آنلاین چک-این صندلی دلخواه خود را انتخاب و کارت پرواز را چاپ کنید .
چک-این آنلاین

Lufthansa Rebooking

تغییر تاریخ پرواز

از این پس اگر شما بلیط خود را با کارت اعتباری از سایت lufthansa.com خریداری نمایید، میتوانید بلیط مذکور را تا یک ساعت مانده به پرواز به صورت آنلاین تغییر دهید .
تغییر تاریخ پرواز

پرواز خود را به فرانکفورت با لوفت هانزا رزرو کنید

حتی اگر قصد سفر به فرانکفورت ر ا ندارید، لوفت هانزا به مقاصد گوناگونی در اروپا، آفریقا و آسیا پرواز میکند. به همین خاطر مسافران میتوانند از سفرهای طولانی تر به مقاصد ناشناخته و دور لذت ببرند . همینطور میتوانید یک آخر هفته را با سفر کوتاهی به قصد خرید سپری کنید و یا دیداری کوتاه با دوستان و یا اعضای خانواده داشته باشید. در مورد مقدار بار مجاز خود اطلاعات کسب کنید. از مقاصد پروازی ما مطلع شوید و یا دیدگاه خود را در این باره بنویسید .

Flights

Travel with children
Search with more options
PLNR_951352
PLNR_951361

* Economy Class return including taxes, fees and charges