• Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • فرودگاه های مبدا و مقصد نمی توانند یکی باشند. لطفا ورودی خود را اصلاح کنید.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children

پرواز ارزان تهران فرانکفورت

با لوفت هانزا پروازهای مناسب را امروز رزرو کنید

Lufthansa

از 523 $*

سایر پروازهای بین المللی

اطلاعات پرواز فرانکفورت

پرواز ارزان تهران فرانکفورت - رزرو پرواز

با پروازهای ارزان قیمت از تهران به فرانکفورت سفر کنید. نرخ های ارزان قیمت ما به فرانکفورت هم اکنون در دسترس میباشد. فرانکفورت یکی از مهم ترین شهرهای آلمان است که پر از مکان های دیدنی میباشد.برای دیدن مناظر شگفت انگیز از فرانکفورت، بهترین راه صعود از برج اصلی شهر فرانکفورت و دیدن این شهر از منظره 650 پا میباشد.یکی دیگر از مناطق دیدنی، خانه گوته، محل تولد یوهان ولفگانگ گوته یکی از مشهورترین نویسنده های کشور آلمان است. برای خرید میتوانید به خیابان مشهور سایل بروید که تعداد بسیار زیادی بوتیک معروف و فروشگاه های تخصصی و یک مرکز خرید مدرن در 10 طبقه دارد. پرواز خود از تهران به فرانکفورت را همین امروز رزرو کنید و از این نرخ های ارزان قیمت بیشترین بهره را ببرید.

آب و هوا in فرانکفورت

 • آب و هوا امروز
  امروز
  11°C
  /
  7°C
 • سه شنبه
  آب و هوا سه شنبه
  12°C
  /
  9°C
 • چهار شنبه
  آب و هوا چهار شنبه
  12°C
  /
  5°C
 • پنج شنبه
  آب و هوا پنج شنبه
  12°C
  /
  4°C

پروازهای آلمان

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

خدمات آنلاین لوفت هانزا

حال پرواز خود را با نرخ گارانتی رزرو کرده اید و طی مدت 48 ساعت آینده فرصت دارید تا نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایید.

از حالا به بعد در صورتی که رزرو خود را در LH.com گرفته اید می توانید نسبت به تغییر آن تا یک ساعت قبل از پرواز اقدام نمایید.

تا 23 ساعت قبل از پرواز می توانید به راحتی مراحل پذیرش خود را بصورت آنلاین انجام داده، صندلی مورد نظرتان را انتخاب و نسخه ای از کارت پرواز خود را چاپ کنید.

با لوفت هانزا پرواز خود را به فرانکفورت رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به فرانکفورت، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.

* Economy Class return flights including taxes, fees and charges. The number of passengers and travel dates can be modified on the following page by using the modify functionality at the top. All shown fares are round-trip (unless otherwise indicated) per passenger and include taxes and fees. As all data is updated based on a daily frequency, it can occur that the shown fare deviates from the available fares at the time of the booking request based on the available seats and fares. Additional baggage fees may apply.