• Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children

پرواز ارزان تهران دوسلدورف

با لوفت هانزا پروازهای مناسب را امروز رزرو کنید

Lufthansa

اطلاعات پرواز دوسلدورف

پروازهای ارزان از تهران به دوسلدورف

"پرواز خود به دوسلدورف را رزرو کرده و از ایالت نورد راین وستفالن"" دیدن کنید. از دیدنی های دوسلدورف شامل کلیساها و نمایشگاه های این شهر بازدید کنید. کافه های خیابانی از دیگر جذابیت های گردشگری این شهر است. بخش قدیمی این شهر – آلتشتات- پر از کافه ها و رستوران های بین المللی است. به این قسمت از شهر سری بزنید و یک نوشیدنی یا غذای خوشمزه میل فرمایید. در دیدار از دوسلدورف حتما سری نیز به محل تولد نویسنده مشهور آلمانی ""هاینریش هاینه"" بزنید. یک قایق تفریحی کرایه کنید و از روی رودخانه راین به تماشای ""آلتشتات"" و پارلمان بنشینید. سفر به دوسلدورف را در کنار لوفت هانزا تجربه فرمایید."""

آب و هوا in دوسلدورف

 • آب و هوا امروز
  امروز
  9°C
  /
  4°C
 • شنبه
  آب و هوا شنبه
  11°C
  /
  7°C
 • یکشنبه
  آب و هوا یکشنبه
  10°C
  /
  6°C
 • دو شنبه
  آب و هوا دو شنبه
  10°C
  /
  5°C

پروازهای آلمان

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

حال پرواز خود را با نرخ گارانتی رزرو کرده اید و طی مدت 48 ساعت آینده فرصت دارید تا نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایید.

از حالا به بعد در صورتی که رزرو خود را در LH.com گرفته اید می توانید نسبت به تغییر آن تا یک ساعت قبل از پرواز اقدام نمایید.

تا 23 ساعت قبل از پرواز می توانید به راحتی مراحل پذیرش خود را بصورت آنلاین انجام داده، صندلی مورد نظرتان را انتخاب و نسخه ای از کارت پرواز خود را چاپ کنید.

با لوفت هانزا پرواز خود را به دوسلدورف رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به دوسلدورف، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.