• Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

پرواز ارزان تهران کپنهاگ

با لوفت هانزا پروازهای مناسب را امروز رزرو کنید

Lufthansa

اطلاعات پرواز کپنهاگ

پروازهای ارزان تهران کپنهاگ - همین امروز رزرو کنید

شهر کپنهاگ دارای میراث عظیمی به قدمت چندین قرن میباشد. این شهر یکی از زیباترین نقاط جهان است. لوفت هانزا ارائه دهنده ارزانترین نرخ های پروازی از تهران به کپنهاگ میباشد. با هواپیمایی لوفت هانزا بالاترین کیفیت پروازی را با ارزان ترین قیمت تجربه کنید. در هنگامی که در کپنهاگ هستید، از قلعه کریستیانبرگ که از شگفتی های معماری مدرن و محل فعلی پارلمان دانمارک است دیدن کنید. یکی دیگر از گزینه ها لذت بردن از زندگی شبانه در کپنهاگ است. این شهر در شب مملو از هنرمندان خیابانی است که برای شما شب خاطره انگیزی را میسازندکه در تمام عمر به یاد شما خواهد ماند.همین حالا پرواز لوفت هانزا را رزرو کنید و از تمام این مزایا در کنار ما لذت ببرید.

آب و هوا in کپنهاگ

 • آب و هوا امروز
  امروز
  13°C
  /
  4°C
 • سه شنبه
  آب و هوا سه شنبه
  13°C
  /
  7°C
 • چهار شنبه
  آب و هوا چهار شنبه
  13°C
  /
  6°C
 • پنج شنبه
  آب و هوا پنج شنبه
  14°C
  /
  6°C

پرواز به اروپا

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

حال پرواز خود را با نرخ گارانتی رزرو کرده اید و طی مدت 48 ساعت آینده فرصت دارید تا نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایید.

از حالا به بعد در صورتی که رزرو خود را در LH.com گرفته اید می توانید نسبت به تغییر آن تا یک ساعت قبل از پرواز اقدام نمایید.

تا 23 ساعت قبل از پرواز می توانید به راحتی مراحل پذیرش خود را بصورت آنلاین انجام داده، صندلی مورد نظرتان را انتخاب و نسخه ای از کارت پرواز خود را چاپ کنید.

با لوفت هانزا پرواز خود را به کپنهاگ رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به کپنهاگ، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.