پرواز
تهران کپنهاگ

از نرخ های مخصوص لذت ببرید

کپنهاگ Information

Image

پروازهای ارزان تهران کپنهاگ - همین امروز رزرو کنید


شهر کپنهاگ دارای میراث عظیمی به قدمت چندین قرن میباشد. این شهر یکی از زیباترین نقاط جهان است. لوفت هانزا ارائه دهنده ارزانترین نرخ های پروازی از تهران به کپنهاگ میباشد. با هواپیمایی لوفت هانزا بالاترین کیفیت پروازی را با ارزان ترین قیمت تجربه کنید. در هنگامی که در کپنهاگ هستید، از قلعه کریستیانبرگ که از شگفتی های معماری مدرن و محل فعلی پارلمان دانمارک است دیدن کنید. یکی دیگر از گزینه ها لذت بردن از زندگی شبانه در کپنهاگ است. این شهر در شب مملو از هنرمندان خیابانی است که برای شما شب خاطره انگیزی را میسازندکه در تمام عمر به یاد شما خواهد ماند.همین حالا پرواز لوفت هانزا را رزرو کنید و از تمام این مزایا در کنار ما لذت ببرید.

آب و هوا کپنهاگ

  امروز یکشنبه دو شنبه سه شنبه
29°C

امروز
29°C | 18°C 28°C | 19°C 24°C | 15°C 23°C | 14°C

پروازهای بیشتر به اروپا

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

 

Lufthansa Booking on hold

رزرو با مهلت پرداخت

از امروز میتوانید پرواز دلخواه خود را با ضمانت نرخی رزرو کرده و مبلغ بلیط را سه روز بعد پرداخت نمایید .
اطلاعات تکمیلی در خصوص رزرویشن با ضمانت نرخی

Lufthansa Check-In Service

چک-این آنلاین

از 23 ساعت مانده به پرواز: به راحتی از طریق آنلاین چک-این صندلی دلخواه خود را انتخاب و کارت پرواز را چاپ کنید .
چک-این آنلاین

Lufthansa Rebooking

تغییر تاریخ پرواز

از این پس اگر شما بلیط خود را با کارت اعتباری از سایت lufthansa.com خریداری نمایید، میتوانید بلیط مذکور را تا یک ساعت مانده به پرواز به صورت آنلاین تغییر دهید .
تغییر تاریخ پرواز

پرواز خود را به کپنهاگ با لوفت هانزا رزرو کنید

حتی اگر قصد سفر به کپنهاگ ر ا ندارید، لوفت هانزا به مقاصد گوناگونی در اروپا، آفریقا و آسیا پرواز میکند. به همین خاطر مسافران میتوانند از سفرهای طولانی تر به مقاصد ناشناخته و دور لذت ببرند . همینطور میتوانید یک آخر هفته را با سفر کوتاهی به قصد خرید سپری کنید و یا دیداری کوتاه با دوستان و یا اعضای خانواده داشته باشید. در مورد مقدار بار مجاز خود اطلاعات کسب کنید. از مقاصد پروازی ما مطلع شوید و یا دیدگاه خود را در این باره بنویسید .

Flights

Travel with children
Search with more options
PLNR_951352
PLNR_951361

* Economy Class return including taxes, fees and charges