Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • فرودگاه های مبدا و مقصد نمی توانند یکی باشند. لطفا ورودی خود را اصلاح کنید.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

پرواز ارزان تهران شیکاگو

با لوفت هانزا پروازهای مناسب را امروز رزرو کنید

اطلاعات پرواز شیکاگو

پروازهای ارزان تهران شیکاگو را رزرو کنید

نرخ های ویژه و پروازهای ارزان قیمت از تهران به شیکاگو انتظار شما را میکشند.شیکاگو دیدنی های بسیار و جذابیت های زیادی را برای عرضه به بازدیدکنندگان دارد.در این سفر حتما از برج ویلیس که یقینا منحصربه فرد ترین نما در افق شیکاگو است دیدن کنید. در این ساختمان میتوانید نمای شهر را از طبقه 103 و از درون کابین مخصوص شیشه ای تماشا کنید.به طور قطع پارک حیات وحش لینکولن برای دوست داران حیوانات جذابیت ویژه ای خواهد داشت.حیواناتی از قبیل خرس قطبی، شیر، زرافه و فیل در این باغ وحش زندگی میکنند. برای تمام نیازهای خرید و گشت و گذار شما منطقه مایل بسیار ایده آل خواهد بود. این منطقه بیش از یکصد رستوران و سه مرکز خرید بزرگ را در خود جا داده است.همینطور میتوانید سری به پارک میلینیوم با مساحت بیش از 25 جریب بزنید و آرامش را تجربه کنید.همین امروز پرواز خود از تهران به شیکاگو را با لوفت هانزا رزرو نمایید.

آب و هوا in شیکاگو

پروازهای بین المللی

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

با لوفت هانزا پرواز خود را به شیکاگو رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به شیکاگو، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.