• Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • The departure and arrival airports cannot be the same. Please correct your entry.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

پرواز ارزان تهران شیکاگو

با لوفت هانزا پروازهای مناسب را امروز رزرو کنید

Lufthansa

اطلاعات پرواز شیکاگو

پروازهای ارزان تهران شیکاگو را رزرو کنید

نرخ های ویژه و پروازهای ارزان قیمت از تهران به شیکاگو انتظار شما را میکشند.شیکاگو دیدنی های بسیار و جذابیت های زیادی را برای عرضه به بازدیدکنندگان دارد.در این سفر حتما از برج ویلیس که یقینا منحصربه فرد ترین نما در افق شیکاگو است دیدن کنید. در این ساختمان میتوانید نمای شهر را از طبقه 103 و از درون کابین مخصوص شیشه ای تماشا کنید.به طور قطع پارک حیات وحش لینکولن برای دوست داران حیوانات جذابیت ویژه ای خواهد داشت.حیواناتی از قبیل خرس قطبی، شیر، زرافه و فیل در این باغ وحش زندگی میکنند. برای تمام نیازهای خرید و گشت و گذار شما منطقه مایل بسیار ایده آل خواهد بود. این منطقه بیش از یکصد رستوران و سه مرکز خرید بزرگ را در خود جا داده است.همینطور میتوانید سری به پارک میلینیوم با مساحت بیش از 25 جریب بزنید و آرامش را تجربه کنید.همین امروز پرواز خود از تهران به شیکاگو را با لوفت هانزا رزرو نمایید.

آب و هوا in شیکاگو

 • آب و هوا امروز
  امروز
  28°C
  /
  18°C
 • چهار شنبه
  آب و هوا چهار شنبه
  25°C
  /
  18°C
 • پنج شنبه
  آب و هوا پنج شنبه
  27°C
  /
  19°C
 • جمعه
  آب و هوا جمعه
  26°C
  /
  20°C

پروازهای بین المللی

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

حال پرواز خود را با نرخ گارانتی رزرو کرده اید و طی مدت 48 ساعت آینده فرصت دارید تا نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایید.

از حالا به بعد در صورتی که رزرو خود را در LH.com گرفته اید می توانید نسبت به تغییر آن تا یک ساعت قبل از پرواز اقدام نمایید.

تا 23 ساعت قبل از پرواز می توانید به راحتی مراحل پذیرش خود را بصورت آنلاین انجام داده، صندلی مورد نظرتان را انتخاب و نسخه ای از کارت پرواز خود را چاپ کنید.

با لوفت هانزا پرواز خود را به شیکاگو رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به شیکاگو، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.

* Economy Class return flights including taxes, fees and charges. The number of passengers and travel dates can be modified on the following page by using the modify functionality at the top. All shown fares are round-trip (unless otherwise indicated) per passenger and include taxes and fees. As all data is updated based on a daily frequency, it can occur that the shown fare deviates from the available fares at the time of the booking request based on the available seats and fares. Additional baggage fees may apply.