پرواز
تهران شیکاگو

از نرخ های مخصوص لذت ببرید

شیکاگو Information

Image

پروازهای ارزان تهران شیکاگو را رزرو کنید


نرخ های ویژه و پروازهای ارزان قیمت از تهران به شیکاگو انتظار شما را میکشند.شیکاگو دیدنی های بسیار و جذابیت های زیادی را برای عرضه به بازدیدکنندگان دارد.در این سفر حتما از برج ویلیس که یقینا منحصربه فرد ترین نما در افق شیکاگو است دیدن کنید. در این ساختمان میتوانید نمای شهر را از طبقه 103 و از درون کابین مخصوص شیشه ای تماشا کنید.به طور قطع پارک حیات وحش لینکولن برای دوست داران حیوانات جذابیت ویژه ای خواهد داشت.حیواناتی از قبیل خرس قطبی، شیر، زرافه و فیل در این باغ وحش زندگی میکنند. برای تمام نیازهای خرید و گشت و گذار شما منطقه مایل بسیار ایده آل خواهد بود. این منطقه بیش از یکصد رستوران و سه مرکز خرید بزرگ را در خود جا داده است.همینطور میتوانید سری به پارک میلینیوم با مساحت بیش از 25 جریب بزنید و آرامش را تجربه کنید.همین امروز پرواز خود از تهران به شیکاگو را با لوفت هانزا رزرو نمایید.

آب و هوا شیکاگو

  امروز یکشنبه دو شنبه سه شنبه
29°C

امروز
29°C | 18°C 31°C | 20°C 31°C | 22°C 24°C | 16°C

پروازهای بین المللی به مقاصد دیگر

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

 

Lufthansa Booking on hold

رزرو با مهلت پرداخت

از امروز میتوانید پرواز دلخواه خود را با ضمانت نرخی رزرو کرده و مبلغ بلیط را سه روز بعد پرداخت نمایید .
اطلاعات تکمیلی در خصوص رزرویشن با ضمانت نرخی

Lufthansa Check-In Service

چک-این آنلاین

از 23 ساعت مانده به پرواز: به راحتی از طریق آنلاین چک-این صندلی دلخواه خود را انتخاب و کارت پرواز را چاپ کنید .
چک-این آنلاین

Lufthansa Rebooking

تغییر تاریخ پرواز

از این پس اگر شما بلیط خود را با کارت اعتباری از سایت lufthansa.com خریداری نمایید، میتوانید بلیط مذکور را تا یک ساعت مانده به پرواز به صورت آنلاین تغییر دهید .
تغییر تاریخ پرواز

پرواز خود را به شیکاگو با لوفت هانزا رزرو کنید

حتی اگر قصد سفر به شیکاگو ر ا ندارید، لوفت هانزا به مقاصد گوناگونی در اروپا، آفریقا و آسیا پرواز میکند. به همین خاطر مسافران میتوانند از سفرهای طولانی تر به مقاصد ناشناخته و دور لذت ببرند . همینطور میتوانید یک آخر هفته را با سفر کوتاهی به قصد خرید سپری کنید و یا دیداری کوتاه با دوستان و یا اعضای خانواده داشته باشید. در مورد مقدار بار مجاز خود اطلاعات کسب کنید. از مقاصد پروازی ما مطلع شوید و یا دیدگاه خود را در این باره بنویسید .

Flights

Travel with children
Search with more options
PLNR_951352
PLNR_951361

* Economy Class return including taxes, fees and charges