Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • فرودگاه های مبدا و مقصد نمی توانند یکی باشند. لطفا ورودی خود را اصلاح کنید.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

پرواز ارزان تهران کلگری

با لوفت هانزا پروازهای مناسب را امروز رزرو کنید

اطلاعات پرواز کلگری

همین حالا رزرو نمایید - پروازهای ارزان از تهران به کلگری

بلیط ارزان قیمت از تهران به کلگری را همین الان رزرو نمایید و تمامی جاذبه های این شهر را کشف کنید. به همراه یک راهنمای محلی از قله راکی دیدن کنید و یا مستقلا به پارک ملی بنف سری بزنید. علت اینکه کانادایی ها ورزش هاکی را اینطور جدی میگیرند کشف کنید و شاید مجاب شدید که در استادیوم هاکی شهر کلگری یکی از بازی های تیم شهر را از نزدیک تماشا کنید. به موزه هوانوردی شهر بروید، از پارک المپیک کلگری و محل برگزاری بازی های المپیک زمستانی دیدن کنید و یا به بازدید از برج کلگری بروید و مناظر چشم گیر شهر را از بالای راهروی شیشه ای این برج تماشا کنید. هر آنچه را که مدنظر شماست با توجه به نرخ های ویژه لوفت هانزا به کلگری به دست خواهید آورد. کلگری تمام و کمال در اختیار شما خواهد بود!

آب و هوا in کلگری

پروازهای بین المللی

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

با لوفت هانزا پرواز خود را به کلگری رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به کلگری، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.