پرواز
تهران کلگری

از نرخ های مخصوص لذت ببرید

کلگری Information

Image

همین حالا رزرو نمایید - پروازهای ارزان از تهران به کلگری


بلیط ارزان قیمت از تهران به کلگری را همین الان رزرو نمایید و تمامی جاذبه های این شهر را کشف کنید. به همراه یک راهنمای محلی از قله راکی دیدن کنید و یا مستقلا به پارک ملی بنف سری بزنید. علت اینکه کانادایی ها ورزش هاکی را اینطور جدی میگیرند کشف کنید و شاید مجاب شدید که در استادیوم هاکی شهر کلگری یکی از بازی های تیم شهر را از نزدیک تماشا کنید. به موزه هوانوردی شهر بروید، از پارک المپیک کلگری و محل برگزاری بازی های المپیک زمستانی دیدن کنید و یا به بازدید از برج کلگری بروید و مناظر چشم گیر شهر را از بالای راهروی شیشه ای این برج تماشا کنید. هر آنچه را که مدنظر شماست با توجه به نرخ های ویژه لوفت هانزا به کلگری به دست خواهید آورد. کلگری تمام و کمال در اختیار شما خواهد بود!

آب و هوا کلگری

  امروز چهار شنبه پنج شنبه جمعه
20°C

امروز
20°C | 11°C 26°C | 10°C 30°C | 13°C 28°C | 14°C

پروازهای بین المللی به مقاصد دیگر

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

 

Lufthansa Booking on hold

رزرو با مهلت پرداخت

از امروز میتوانید پرواز دلخواه خود را با ضمانت نرخی رزرو کرده و مبلغ بلیط را سه روز بعد پرداخت نمایید .
اطلاعات تکمیلی در خصوص رزرویشن با ضمانت نرخی

Lufthansa Check-In Service

چک-این آنلاین

از 23 ساعت مانده به پرواز: به راحتی از طریق آنلاین چک-این صندلی دلخواه خود را انتخاب و کارت پرواز را چاپ کنید .
چک-این آنلاین

Lufthansa Rebooking

تغییر تاریخ پرواز

از این پس اگر شما بلیط خود را با کارت اعتباری از سایت lufthansa.com خریداری نمایید، میتوانید بلیط مذکور را تا یک ساعت مانده به پرواز به صورت آنلاین تغییر دهید .
تغییر تاریخ پرواز

پرواز خود را به کلگری با لوفت هانزا رزرو کنید

حتی اگر قصد سفر به کلگری ر ا ندارید، لوفت هانزا به مقاصد گوناگونی در اروپا، آفریقا و آسیا پرواز میکند. به همین خاطر مسافران میتوانند از سفرهای طولانی تر به مقاصد ناشناخته و دور لذت ببرند . همینطور میتوانید یک آخر هفته را با سفر کوتاهی به قصد خرید سپری کنید و یا دیداری کوتاه با دوستان و یا اعضای خانواده داشته باشید. در مورد مقدار بار مجاز خود اطلاعات کسب کنید. از مقاصد پروازی ما مطلع شوید و یا دیدگاه خود را در این باره بنویسید .

Flights

Travel with children
Search with more options
PLNR_951352
PLNR_951361

* Economy Class return including taxes, fees and charges