Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • فرودگاه های مبدا و مقصد نمی توانند یکی باشند. لطفا ورودی خود را اصلاح کنید.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

پرواز ارزان تهران بوداپست

با لوفت هانزا پروازهای مناسب را امروز رزرو کنید

اطلاعات پرواز بوداپست

پروازهای ارزان تهران بوداپست

بوداپست بدون شک یکی از زیباترین شهرهای قاره اروپا است. علاوه بر آن بوداپست تنها شهری است که دو ساحل کناری رود دانوب را اشغال کرده است. به کمک لوفت هانزا شما میتوانید از پرواز های ارزان قیمت به بوداپست بهره ببرید و این شهر بی نظیر را سیاحت کنید. فراموش نکنید که از منطقه بودا کاسلته مترو زیرزمینی هزاره و میدان قهرمانان که در لیست میراث جهانی سازمان یونسکو ثبت شده است دیدن فرمایید. در ادامه اگر تمایل دارید که فعالیت های تحصیلی را با سرگرمی و تفریح ترکیب کنید این فرصت را از دست نداده و یا خودتان را مهمان یک روز آرامش بخش در یکی از مراکز تفریحی(اسپا)در سطح بهترین مراکز تفریحی جهان نمایید.پرواز بعدی از تهران به بوداپست را همین الان رزرو نمایید و قلب اروپا را تسخیر کنید!

آب و هوا in بوداپست

پرواز به اروپا

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

با لوفت هانزا پرواز خود را به بوداپست رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به بوداپست، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.