پرواز
تهران بوداپست

از نرخ های مخصوص لذت ببرید

بوداپست Information

Image

پروازهای ارزان تهران بوداپست


بوداپست بدون شک یکی از زیباترین شهرهای قاره اروپا است. علاوه بر آن بوداپست تنها شهری است که دو ساحل کناری رود دانوب را اشغال کرده است. به کمک لوفت هانزا شما میتوانید از پرواز های ارزان قیمت به بوداپست بهره ببرید و این شهر بی نظیر را سیاحت کنید. فراموش نکنید که از منطقه بودا کاسلته، مترو زیرزمینی هزاره و میدان قهرمانان که در لیست میراث جهانی سازمان یونسکو ثبت شده است دیدن فرمایید. در ادامه اگر تمایل دارید که فعالیت های تحصیلی را با سرگرمی و تفریح ترکیب کنید این فرصت را از دست نداده و یا خودتان را مهمان یک روز آرامش بخش در یکی از مراکز تفریحی(اسپا)در سطح بهترین مراکز تفریحی جهان نمایید.پرواز بعدی از تهران به بوداپست را همین الان رزرو نمایید و قلب اروپا را تسخیر کنید!

آب و هوا بوداپست

  امروز یکشنبه دو شنبه سه شنبه
19°C

امروز
19°C | 12°C 20°C | 11°C 20°C | 12°C 20°C | 12°C

پروازهای بیشتر به اروپا

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

 

Lufthansa Booking on hold

رزرو با مهلت پرداخت

از امروز میتوانید پرواز دلخواه خود را با ضمانت نرخی رزرو کرده و مبلغ بلیط را سه روز بعد پرداخت نمایید .
اطلاعات تکمیلی در خصوص رزرویشن با ضمانت نرخی

Lufthansa Check-In Service

چک-این آنلاین

از 23 ساعت مانده به پرواز: به راحتی از طریق آنلاین چک-این صندلی دلخواه خود را انتخاب و کارت پرواز را چاپ کنید .
چک-این آنلاین

Lufthansa Rebooking

تغییر تاریخ پرواز

از این پس اگر شما بلیط خود را با کارت اعتباری از سایت lufthansa.com خریداری نمایید، میتوانید بلیط مذکور را تا یک ساعت مانده به پرواز به صورت آنلاین تغییر دهید .
تغییر تاریخ پرواز

پرواز خود را به بوداپست با لوفت هانزا رزرو کنید

حتی اگر قصد سفر به بوداپست ر ا ندارید، لوفت هانزا به مقاصد گوناگونی در اروپا، آفریقا و آسیا پرواز میکند. به همین خاطر مسافران میتوانند از سفرهای طولانی تر به مقاصد ناشناخته و دور لذت ببرند . همینطور میتوانید یک آخر هفته را با سفر کوتاهی به قصد خرید سپری کنید و یا دیداری کوتاه با دوستان و یا اعضای خانواده داشته باشید. در مورد مقدار بار مجاز خود اطلاعات کسب کنید. از مقاصد پروازی ما مطلع شوید و یا دیدگاه خود را در این باره بنویسید .

Flights

Travel with children
Search with more options
PLNR_951352
PLNR_951361

* Economy Class return including taxes, fees and charges