پرواز
تهران بروکسل

از نرخ های مخصوص لذت ببرید

بروکسل Information

Image

پروازهای ارزان تهران بروکسل - لوفت هانزا


با هواپیمایی لوفت هانزا و قیمت های ارزان از تهران به بروکسل سفر کنید و لذت ببرید.بروکسل نمونه کاملی از ترکیب معماری نفس گیر قرون وسطی ومعماری خلاقانه معاصر است.از گراند پالاس که در قرن 17 میلادی ساخته شده و متعلقات قرون وسطایی و چشم گیر آن دیدن کنید. البته که بازدید از بلژیک بدون چشیدن طعم شکلات های بلژیکی ممکن نخواهد بود!سری به ویتامر بزنید که در آن تعداد فراوانی شکلات فروشی وجود دارد که در بعضی از آنها نمونه های رایگان نیز توزیع میشود!اگر به دنبال تفریحی برای تمام اعضای خانواده هستید، سری به اروپای کوچک بزنید. در اینجا به شما یک تور انیمیشن شبیه سازی شده از مناظر مختلف در قاره اروپا ارائه میشود. تمامی اینها با یک پرواز لوفت هانزا امکان پذیر میشود!

آب و هوا بروکسل

  امروز چهار شنبه پنج شنبه جمعه
28°C

امروز
28°C | 12°C 33°C | 16°C 32°C | 19°C 32°C | 18°C

پروازهای بیشتر به اروپا

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

 

Lufthansa Booking on hold

رزرو با مهلت پرداخت

از امروز میتوانید پرواز دلخواه خود را با ضمانت نرخی رزرو کرده و مبلغ بلیط را سه روز بعد پرداخت نمایید .
اطلاعات تکمیلی در خصوص رزرویشن با ضمانت نرخی

Lufthansa Check-In Service

چک-این آنلاین

از 23 ساعت مانده به پرواز: به راحتی از طریق آنلاین چک-این صندلی دلخواه خود را انتخاب و کارت پرواز را چاپ کنید .
چک-این آنلاین

Lufthansa Rebooking

تغییر تاریخ پرواز

از این پس اگر شما بلیط خود را با کارت اعتباری از سایت lufthansa.com خریداری نمایید، میتوانید بلیط مذکور را تا یک ساعت مانده به پرواز به صورت آنلاین تغییر دهید .
تغییر تاریخ پرواز

پرواز خود را به بروکسل با لوفت هانزا رزرو کنید

حتی اگر قصد سفر به بروکسل ر ا ندارید، لوفت هانزا به مقاصد گوناگونی در اروپا، آفریقا و آسیا پرواز میکند. به همین خاطر مسافران میتوانند از سفرهای طولانی تر به مقاصد ناشناخته و دور لذت ببرند . همینطور میتوانید یک آخر هفته را با سفر کوتاهی به قصد خرید سپری کنید و یا دیداری کوتاه با دوستان و یا اعضای خانواده داشته باشید. در مورد مقدار بار مجاز خود اطلاعات کسب کنید. از مقاصد پروازی ما مطلع شوید و یا دیدگاه خود را در این باره بنویسید .

Flights

Travel with children
Search with more options
PLNR_951352
PLNR_951361

* Economy Class return including taxes, fees and charges