• Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

پرواز ارزان تهران بروکسل

با لوفت هانزا پروازهای مناسب را امروز رزرو کنید

Lufthansa

اطلاعات پرواز بروکسل

پروازهای ارزان تهران بروکسل - لوفت هانزا

با هواپیمایی لوفت هانزا و قیمت های ارزان از تهران به بروکسل سفر کنید و لذت ببرید.بروکسل نمونه کاملی از ترکیب معماری نفس گیر قرون وسطی ومعماری خلاقانه معاصر است.از گراند پالاس که در قرن 17 میلادی ساخته شده و متعلقات قرون وسطایی و چشم گیر آن دیدن کنید. البته که بازدید از بلژیک بدون چشیدن طعم شکلات های بلژیکی ممکن نخواهد بود!سری به ویتامر بزنید که در آن تعداد فراوانی شکلات فروشی وجود دارد که در بعضی از آنها نمونه های رایگان نیز توزیع میشود!اگر به دنبال تفریحی برای تمام اعضای خانواده هستید، سری به اروپای کوچک بزنید. در اینجا به شما یک تور انیمیشن شبیه سازی شده از مناظر مختلف در قاره اروپا ارائه میشود. تمامی اینها با یک پرواز لوفت هانزا امکان پذیر میشود!

آب و هوا in بروکسل

 • آب و هوا امروز
  امروز
  9°C
  /
  3°C
 • یکشنبه
  آب و هوا یکشنبه
  12°C
  /
  2°C
 • دو شنبه
  آب و هوا دو شنبه
  15°C
  /
  3°C
 • سه شنبه
  آب و هوا سه شنبه
  13°C
  /
  6°C

پرواز به اروپا

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

حال پرواز خود را با نرخ گارانتی رزرو کرده اید و طی مدت 48 ساعت آینده فرصت دارید تا نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایید.

از حالا به بعد در صورتی که رزرو خود را در LH.com گرفته اید می توانید نسبت به تغییر آن تا یک ساعت قبل از پرواز اقدام نمایید.

تا 23 ساعت قبل از پرواز می توانید به راحتی مراحل پذیرش خود را بصورت آنلاین انجام داده، صندلی مورد نظرتان را انتخاب و نسخه ای از کارت پرواز خود را چاپ کنید.

با لوفت هانزا پرواز خود را به بروکسل رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به بروکسل، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.