• Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • فرودگاه های مبدا و مقصد نمی توانند یکی باشند. لطفا ورودی خود را اصلاح کنید.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children

پرواز ارزان تهران بروکسل

با لوفت هانزا پروازهای مناسب را امروز رزرو کنید

Lufthansa

از 511 $*

سایر پروازهای بین المللی

اطلاعات پرواز بروکسل

پروازهای ارزان تهران بروکسل - لوفت هانزا

با هواپیمایی لوفت هانزا و قیمت های ارزان از تهران به بروکسل سفر کنید و لذت ببرید.بروکسل نمونه کاملی از ترکیب معماری نفس گیر قرون وسطی ومعماری خلاقانه معاصر است.از گراند پالاس که در قرن 17 میلادی ساخته شده و متعلقات قرون وسطایی و چشم گیر آن دیدن کنید. البته که بازدید از بلژیک بدون چشیدن طعم شکلات های بلژیکی ممکن نخواهد بود!سری به ویتامر بزنید که در آن تعداد فراوانی شکلات فروشی وجود دارد که در بعضی از آنها نمونه های رایگان نیز توزیع میشود!اگر به دنبال تفریحی برای تمام اعضای خانواده هستید، سری به اروپای کوچک بزنید. در اینجا به شما یک تور انیمیشن شبیه سازی شده از مناظر مختلف در قاره اروپا ارائه میشود. تمامی اینها با یک پرواز لوفت هانزا امکان پذیر میشود!

آب و هوا in بروکسل

 • آب و هوا امروز
  امروز
  10°C
  /
  6°C
 • سه شنبه
  آب و هوا سه شنبه
  12°C
  /
  7°C
 • چهار شنبه
  آب و هوا چهار شنبه
  13°C
  /
  6°C
 • پنج شنبه
  آب و هوا پنج شنبه
  14°C
  /
  8°C

پرواز به اروپا

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

خدمات آنلاین لوفت هانزا

حال پرواز خود را با نرخ گارانتی رزرو کرده اید و طی مدت 48 ساعت آینده فرصت دارید تا نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایید.

از حالا به بعد در صورتی که رزرو خود را در LH.com گرفته اید می توانید نسبت به تغییر آن تا یک ساعت قبل از پرواز اقدام نمایید.

تا 23 ساعت قبل از پرواز می توانید به راحتی مراحل پذیرش خود را بصورت آنلاین انجام داده، صندلی مورد نظرتان را انتخاب و نسخه ای از کارت پرواز خود را چاپ کنید.

با لوفت هانزا پرواز خود را به بروکسل رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به بروکسل، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.

* Economy Class return flights including taxes, fees and charges. The number of passengers and travel dates can be modified on the following page by using the modify functionality at the top. All shown fares are round-trip (unless otherwise indicated) per passenger and include taxes and fees. As all data is updated based on a daily frequency, it can occur that the shown fare deviates from the available fares at the time of the booking request based on the available seats and fares. Additional baggage fees may apply.