پرواز
تهران بوستون

از نرخ های مخصوص لذت ببرید

بوستون Information

Image

پرواز ارزان از تهران به بوستون را رزرو کنید


از بهترین و ارزان ترین نرخ های پرواز از تهران به بوستون لذت ببرید. بوستون یک شهر تاریخی است که دارای زیباترین مجسمه ها و جذابیت های دیگر است. از خانه ملاقات با آفریقا دیدن کنید. این بنا قدیمی ترین کلیسای سیاه پوستان است که کماکان به کار خود ادامه میدهد. همینطور میتوانید از موزه آفریقایی_آمریکایی های به جا مانده از قرن نوزدهم(موسوم به ارثیه سیاه) و فرهنگ غنی بوستون در آن دوران و انجمن های مرتبط دیدن فرمایید.همراه با فرزندان خود به موزه کودکان بوستون بروید و از نمایشگاه های هنری، فرهنگی و علمی آن دیدن کنید.اینها تنها بخشی از جذابیت های این شهر است که شما نباید از دستشان بدهید. همین امروز با لوفت هانزا سفر کنید و از بهترین نرخ ها بهره مند شوید.

آب و هوا بوستون

  امروز پنج شنبه جمعه شنبه
27°C

امروز
27°C | 18°C 24°C | 17°C 26°C | 16°C 28°C | 18°C

پروازهای بین المللی به مقاصد دیگر

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

 

Lufthansa Booking on hold

رزرو با مهلت پرداخت

از امروز میتوانید پرواز دلخواه خود را با ضمانت نرخی رزرو کرده و مبلغ بلیط را سه روز بعد پرداخت نمایید .
اطلاعات تکمیلی در خصوص رزرویشن با ضمانت نرخی

Lufthansa Check-In Service

چک-این آنلاین

از 23 ساعت مانده به پرواز: به راحتی از طریق آنلاین چک-این صندلی دلخواه خود را انتخاب و کارت پرواز را چاپ کنید .
چک-این آنلاین

Lufthansa Rebooking

تغییر تاریخ پرواز

از این پس اگر شما بلیط خود را با کارت اعتباری از سایت lufthansa.com خریداری نمایید، میتوانید بلیط مذکور را تا یک ساعت مانده به پرواز به صورت آنلاین تغییر دهید .
تغییر تاریخ پرواز

پرواز خود را به بوستون با لوفت هانزا رزرو کنید

حتی اگر قصد سفر به بوستون ر ا ندارید، لوفت هانزا به مقاصد گوناگونی در اروپا، آفریقا و آسیا پرواز میکند. به همین خاطر مسافران میتوانند از سفرهای طولانی تر به مقاصد ناشناخته و دور لذت ببرند . همینطور میتوانید یک آخر هفته را با سفر کوتاهی به قصد خرید سپری کنید و یا دیداری کوتاه با دوستان و یا اعضای خانواده داشته باشید. در مورد مقدار بار مجاز خود اطلاعات کسب کنید. از مقاصد پروازی ما مطلع شوید و یا دیدگاه خود را در این باره بنویسید .

Flights

Travel with children
Search with more options
PLNR_951352
PLNR_951361

* Economy Class return including taxes, fees and charges