• Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

پرواز ارزان تهران بوستون

با لوفت هانزا پروازهای مناسب را امروز رزرو کنید

Lufthansa

اطلاعات پرواز بوستون

پرواز ارزان از تهران به بوستون را رزرو کنید

از بهترین و ارزان ترین نرخ های پرواز از تهران به بوستون لذت ببرید. بوستون یک شهر تاریخی است که دارای زیباترین مجسمه ها و جذابیت های دیگر است. از خانه ملاقات با آفریقا دیدن کنید. این بنا قدیمی ترین کلیسای سیاه پوستان است که کماکان به کار خود ادامه میدهد. همینطور میتوانید از موزه آفریقایی_آمریکایی های به جا مانده از قرن نوزدهم(موسوم به ارثیه سیاه) و فرهنگ غنی بوستون در آن دوران و انجمن های مرتبط دیدن فرمایید.همراه با فرزندان خود به موزه کودکان بوستون بروید و از نمایشگاه های هنری، فرهنگی و علمی آن دیدن کنید.اینها تنها بخشی از جذابیت های این شهر است که شما نباید از دستشان بدهید. همین امروز با لوفت هانزا سفر کنید و از بهترین نرخ ها بهره مند شوید.

آب و هوا in بوستون

 • آب و هوا امروز
  امروز
  10°C
  /
  7°C
 • شنبه
  آب و هوا شنبه
  13°C
  /
  7°C
 • یکشنبه
  آب و هوا یکشنبه
  16°C
  /
  9°C
 • دو شنبه
  آب و هوا دو شنبه
  19°C
  /
  9°C

پروازهای بین المللی

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

حال پرواز خود را با نرخ گارانتی رزرو کرده اید و طی مدت 48 ساعت آینده فرصت دارید تا نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایید.

از حالا به بعد در صورتی که رزرو خود را در LH.com گرفته اید می توانید نسبت به تغییر آن تا یک ساعت قبل از پرواز اقدام نمایید.

تا 23 ساعت قبل از پرواز می توانید به راحتی مراحل پذیرش خود را بصورت آنلاین انجام داده، صندلی مورد نظرتان را انتخاب و نسخه ای از کارت پرواز خود را چاپ کنید.

با لوفت هانزا پرواز خود را به بوستون رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به بوستون، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.