Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • فرودگاه های مبدا و مقصد نمی توانند یکی باشند. لطفا ورودی خود را اصلاح کنید.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

پرواز ارزان تهران برلین

با لوفت هانزا پروازهای مناسب را امروز رزرو کنید

اطلاعات پرواز برلین

پروازهای ارزان تهران برلین

پرواز خود به برلین را رزرو کنید و پیش از سفر در مورد دیدنی های این شهر اطلاعات لازم را کسب نمایید. برلین شهری است مملو از شکوه تاریخی. این شهر تمام دوستداران معماری، تاریخ، هنر و شبگردی را شیفته خود خواهد کرد. دیوار برلین و دروازه براندنبورگ در کنار میدان پوتس دام از دیدنی های بسیار مشهور این شهر به شمار می روند. در این شهر بیش از 600 گالری هنری و 175 موزه وجود دارد. اگر به کافه نشینی علاقه دارید نیز انتخاب های شما بسیار گسترده است. سرگرمی های برلین 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته در دسترس شما خواهد بود: کلاب های زیرزمینی در کنار کافه ها و مهمانی های مجلل همیشه در نزدیکی شما خواهند بود. سفر خود از تهران به برلین را همین حالا خریداری کنید و تعطیلات باشکوهی را سپری کنید.

آب و هوا in برلین

پرواز به اروپا

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

با لوفت هانزا پرواز خود را به برلین رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به برلین، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.