پرواز
تهران برلین

از نرخ های مخصوص لذت ببرید

برلین Information

Image

پروازهای ارزان تهران برلین


پرواز خود به برلین را رزرو کنید و پیش از سفر در مورد دیدنی های این شهر اطلاعات لازم را کسب نمایید. برلین شهری است مملو از شکوه تاریخی. این شهر تمام دوستداران معماری، تاریخ، هنر و شبگردی را شیفته خود خواهد کرد. دیوار برلین و دروازه براندنبورگ در کنار میدان پوتس دام از دیدنی های بسیار مشهور این شهر به شمار می روند. در این شهر بیش از 600 گالری هنری و 175 موزه وجود دارد. اگر به کافه نشینی علاقه دارید نیز انتخاب های شما بسیار گسترده است. سرگرمی های برلین 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته در دسترس شما خواهد بود: کلاب های زیرزمینی در کنار کافه ها و مهمانی های مجلل همیشه در نزدیکی شما خواهند بود. سفر خود از تهران به برلین را همین حالا خریداری کنید و تعطیلات باشکوهی را سپری کنید.

آب و هوا برلین

  امروز چهار شنبه پنج شنبه جمعه
30°C

امروز
30°C | 19°C 24°C | 16°C 18°C | 12°C 19°C | 12°C

پروازهای بیشتر به آلمان

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

 

Lufthansa Booking on hold

رزرو با مهلت پرداخت

از امروز میتوانید پرواز دلخواه خود را با ضمانت نرخی رزرو کرده و مبلغ بلیط را سه روز بعد پرداخت نمایید .
اطلاعات تکمیلی در خصوص رزرویشن با ضمانت نرخی

Lufthansa Check-In Service

چک-این آنلاین

از 23 ساعت مانده به پرواز: به راحتی از طریق آنلاین چک-این صندلی دلخواه خود را انتخاب و کارت پرواز را چاپ کنید .
چک-این آنلاین

Lufthansa Rebooking

تغییر تاریخ پرواز

از این پس اگر شما بلیط خود را با کارت اعتباری از سایت lufthansa.com خریداری نمایید، میتوانید بلیط مذکور را تا یک ساعت مانده به پرواز به صورت آنلاین تغییر دهید .
تغییر تاریخ پرواز

پرواز خود را به برلین با لوفت هانزا رزرو کنید

حتی اگر قصد سفر به برلین ر ا ندارید، لوفت هانزا به مقاصد گوناگونی در اروپا، آفریقا و آسیا پرواز میکند. به همین خاطر مسافران میتوانند از سفرهای طولانی تر به مقاصد ناشناخته و دور لذت ببرند . همینطور میتوانید یک آخر هفته را با سفر کوتاهی به قصد خرید سپری کنید و یا دیداری کوتاه با دوستان و یا اعضای خانواده داشته باشید. در مورد مقدار بار مجاز خود اطلاعات کسب کنید. از مقاصد پروازی ما مطلع شوید و یا دیدگاه خود را در این باره بنویسید .

Flights

Travel with children
Search with more options
PLNR_951352
PLNR_951361

* Economy Class return including taxes, fees and charges