پرواز
تهران بارسلون

از نرخ های مخصوص لذت ببرید

بارسلون Information

Image

پرواز ارزان تهران بارسلون


با نرخ های باورنکردنی ما تعطیلات خود را از پیش برنامه ریزی و بلیط ارزان قیمت خود از تهران به بارسلون را همین امروز خریداری کنید.از مرکز ایالت کاتالان دیدن کنید و این کشور جدید را اکتشاف نمایید. از کلیسای معروف خانواده مقدس و معماری بی نظیر آن دیدن فرمایید، از ورزشگاه نیوکمپ بازدید کنید و تاریخچه ورزشی این شهر را مطالعه نمایید و شخصا از عمارت کازا میا دیدن کنید. وقتی در بارسلون هستید به پارک گرافیکی گوئل بروید و از ساخته های معمار معروف گائودی لدت ببرید، به بالای کوهستان تیبیدابو بروید و یا به باغ وحش شهر سری بزنید. برای داشتن چنین تجربه جالبی پرواز خود با بارسلون را همین الان رزرو کنید و در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

آب و هوا بارسلون

  امروز دو شنبه سه شنبه چهار شنبه
35°C

امروز
35°C | 21°C 36°C | 21°C 36°C | 20°C 33°C | 21°C

پروازهای بیشتر به اروپا

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

 

Lufthansa Booking on hold

رزرو با مهلت پرداخت

از امروز میتوانید پرواز دلخواه خود را با ضمانت نرخی رزرو کرده و مبلغ بلیط را سه روز بعد پرداخت نمایید .
اطلاعات تکمیلی در خصوص رزرویشن با ضمانت نرخی

Lufthansa Check-In Service

چک-این آنلاین

از 23 ساعت مانده به پرواز: به راحتی از طریق آنلاین چک-این صندلی دلخواه خود را انتخاب و کارت پرواز را چاپ کنید .
چک-این آنلاین

Lufthansa Rebooking

تغییر تاریخ پرواز

از این پس اگر شما بلیط خود را با کارت اعتباری از سایت lufthansa.com خریداری نمایید، میتوانید بلیط مذکور را تا یک ساعت مانده به پرواز به صورت آنلاین تغییر دهید .
تغییر تاریخ پرواز

پرواز خود را به بارسلون با لوفت هانزا رزرو کنید

حتی اگر قصد سفر به بارسلون ر ا ندارید، لوفت هانزا به مقاصد گوناگونی در اروپا، آفریقا و آسیا پرواز میکند. به همین خاطر مسافران میتوانند از سفرهای طولانی تر به مقاصد ناشناخته و دور لذت ببرند . همینطور میتوانید یک آخر هفته را با سفر کوتاهی به قصد خرید سپری کنید و یا دیداری کوتاه با دوستان و یا اعضای خانواده داشته باشید. در مورد مقدار بار مجاز خود اطلاعات کسب کنید. از مقاصد پروازی ما مطلع شوید و یا دیدگاه خود را در این باره بنویسید .

Flights

Travel with children
Search with more options
PLNR_951352
PLNR_951361

* Economy Class return including taxes, fees and charges