Triptype
  • Please enter the origin.
  • Please enter the destination.
  • فرودگاه های مبدا و مقصد نمی توانند یکی باشند. لطفا ورودی خود را اصلاح کنید.
  • Please enter the departure date.
  • Please enter the return date.
Travel with children

The contract for your rental car is booked directly with our car partners Avis, Budget or Hertz and is separate to the Lufthansa flight booking.

The contract for your accommodation is directly with our hotel partner HRS and separate to the Lufthansa flight booking.

پرواز ارزان تهران بارسلون

با لوفت هانزا پروازهای مناسب را امروز رزرو کنید

اطلاعات پرواز بارسلون

پرواز ارزان تهران بارسلون

با نرخ های باورنکردنی ما تعطیلات خود را از پیش برنامه ریزی و بلیط ارزان قیمت خود از تهران به بارسلون را همین امروز خریداری کنید.از مرکز ایالت کاتالان دیدن کنید و این کشور جدید را اکتشاف نمایید. از کلیسای معروف خانواده مقدس و معماری بی نظیر آن دیدن فرمایید، از ورزشگاه نیوکمپ بازدید کنید و تاریخچه ورزشی این شهر را مطالعه نمایید و شخصا از عمارت کازا میا دیدن کنید. وقتی در بارسلون هستید به پارک گرافیکی گوئل بروید و از ساخته های معمار معروف گائودی لدت ببرید، به بالای کوهستان تیبیدابو بروید و یا به باغ وحش شهر سری بزنید. برای داشتن چنین تجربه جالبی پرواز خود با بارسلون را همین الان رزرو کنید و در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

آب و هوا in بارسلون

پرواز به اروپا

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

با لوفت هانزا پرواز خود را به بارسلون رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به بارسلون، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.