پرواز
تهران آمستردام

از نرخ های مخصوص لذت ببرید

آمستردام Information

Image

پرواز ارزان از تهران به آمستردام - همین امروز رزرو کنید


بیشترین استفاده را از نرخ های استثنائی ما ببرید.با نرخ های ویژه از تهران به آمستردام میتوانید با صرف هزینه ای اندک، پایتخت زیبای هلند را سیاحت کنید. آمستردام حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت. میتوانید با بازدید از موزه ون گوک از آفرینشگاه تعدا زیادی از شاهکار های این نقاش بزرگ دیدن کنید. آمستردام شهرت خود را از شبکه گسترده از کانال های آبی خود گرفته است و پیشنهاد ما به شما یک سفر آبی آرامش بخش در این نهرها میباشد. یکی دیگر از مراکزی که ممکن است از دیدن آن لذت ببرید، خانه ی آنه فرانک یکی از مشهورترین جاذبه های شهر آمستردام است. جایی که خانواده فرانک در طول جنگ جهانی دوم از دست نازی ها به آنجا پناه آورده بودند.همین امروز پرواز خود را از تهران به آمستردام رزرو کنید و از نرخ های ویژه ما بهره مند شوید.

آب و هوا آمستردام

  امروز پنج شنبه جمعه شنبه
18°C

امروز
18°C | 12°C 18°C | 11°C 21°C | 10°C 22°C | 11°C

پروازهای بیشتر به اروپا

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

 

Lufthansa Booking on hold

رزرو با مهلت پرداخت

از امروز میتوانید پرواز دلخواه خود را با ضمانت نرخی رزرو کرده و مبلغ بلیط را سه روز بعد پرداخت نمایید .
اطلاعات تکمیلی در خصوص رزرویشن با ضمانت نرخی

Lufthansa Check-In Service

چک-این آنلاین

از 23 ساعت مانده به پرواز: به راحتی از طریق آنلاین چک-این صندلی دلخواه خود را انتخاب و کارت پرواز را چاپ کنید .
چک-این آنلاین

Lufthansa Rebooking

تغییر تاریخ پرواز

از این پس اگر شما بلیط خود را با کارت اعتباری از سایت lufthansa.com خریداری نمایید، میتوانید بلیط مذکور را تا یک ساعت مانده به پرواز به صورت آنلاین تغییر دهید .
تغییر تاریخ پرواز

پرواز خود را به آمستردام با لوفت هانزا رزرو کنید

حتی اگر قصد سفر به آمستردام ر ا ندارید، لوفت هانزا به مقاصد گوناگونی در اروپا، آفریقا و آسیا پرواز میکند. به همین خاطر مسافران میتوانند از سفرهای طولانی تر به مقاصد ناشناخته و دور لذت ببرند . همینطور میتوانید یک آخر هفته را با سفر کوتاهی به قصد خرید سپری کنید و یا دیداری کوتاه با دوستان و یا اعضای خانواده داشته باشید. در مورد مقدار بار مجاز خود اطلاعات کسب کنید. از مقاصد پروازی ما مطلع شوید و یا دیدگاه خود را در این باره بنویسید .

Flights

Travel with children
Search with more options
PLNR_951352
PLNR_951361

* Economy Class return including taxes, fees and charges