• Please enter the origin.
 • Please enter the destination.
 • فرودگاه های مبدا و مقصد نمی توانند یکی باشند. لطفا ورودی خود را اصلاح کنید.
 • Please enter the departure date.
 • Please enter the return date.
Travel with children

پرواز ارزان تهران آمستردام

با لوفت هانزا پروازهای مناسب را امروز رزرو کنید

Lufthansa

اطلاعات پرواز آمستردام

پرواز ارزان از تهران به آمستردام - همین امروز رزرو کنید

بیشترین استفاده را از نرخ های استثنائی ما ببرید.با نرخ های ویژه از تهران به آمستردام میتوانید با صرف هزینه ای اندک، پایتخت زیبای هلند را سیاحت کنید. آمستردام حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت. میتوانید با بازدید از موزه ون گوک از آفرینشگاه تعدا زیادی از شاهکار های این نقاش بزرگ دیدن کنید. آمستردام شهرت خود را از شبکه گسترده از کانال های آبی خود گرفته است و پیشنهاد ما به شما یک سفر آبی آرامش بخش در این نهرها میباشد. یکی دیگر از مراکزی که ممکن است از دیدن آن لذت ببرید، خانه ی آنه فرانک یکی از مشهورترین جاذبه های شهر آمستردام است. جایی که خانواده فرانک در طول جنگ جهانی دوم از دست نازی ها به آنجا پناه آورده بودند.همین امروز پرواز خود را از تهران به آمستردام رزرو کنید و از نرخ های ویژه ما بهره مند شوید.

آب و هوا in آمستردام

 • آب و هوا امروز
  امروز
  22°C
  /
  15°C
 • چهار شنبه
  آب و هوا چهار شنبه
  20°C
  /
  14°C
 • پنج شنبه
  آب و هوا پنج شنبه
  20°C
  /
  14°C
 • جمعه
  آب و هوا جمعه
  20°C
  /
  13°C

پرواز به اروپا

لوفت هانزا ارائه دهنده بهترین و ارزانترین قیمت ها . اگر به دنبال پرواز ارزان قیمت به اروپا، آمریکای شمالی , کانادا , آفریقا و یا حتی آسیا هستید ما با کیفیت شناخته شده لوفت هانزا شما را به مقاصد رویایی میبریم. پرواز یک طرفه یا رفت و برگشت مورد نظر خود را انتخاب کنید . این نرخ ها همیشه شامل مالیات، عوارض و همینطور مایل های ارزشمند میباشند .

خدمات آنلاین لوفت هانزا

حال پرواز خود را با نرخ گارانتی رزرو کرده اید و طی مدت 48 ساعت آینده فرصت دارید تا نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایید.

از حالا به بعد در صورتی که رزرو خود را در LH.com گرفته اید می توانید نسبت به تغییر آن تا یک ساعت قبل از پرواز اقدام نمایید.

تا 23 ساعت قبل از پرواز می توانید به راحتی مراحل پذیرش خود را بصورت آنلاین انجام داده، صندلی مورد نظرتان را انتخاب و نسخه ای از کارت پرواز خود را چاپ کنید.

با لوفت هانزا پرواز خود را به آمستردام رزرو نمایید.

علاوه بر سفر به آمستردام، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد.مستقیما و یا از طریق فرانکفورت و مونیخ به اروپا، آسیا، آفریقا و یا خاورمیانه سفر کنید. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد.

* Economy Class return flights including taxes, fees and charges. The number of passengers and travel dates can be modified on the following page by using the modify functionality at the top. All shown fares are round-trip (unless otherwise indicated) per passenger and include taxes and fees. As all data is updated based on a daily frequency, it can occur that the shown fare deviates from the available fares at the time of the booking request based on the available seats and fares. Additional baggage fees may apply.